کد خبر: 1064693 A

درخشان در تذکر شفاهی مطرح کرد:

نماینده مردم در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: رشد افسارگسیخته تورم و سقوط ارزش پول ملی بزرگترین مانع تولید در کشور است و بدون ساماندهی این دو مولفه مهم نمی‌توان تولید را ساماندهی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در جلسه صحن علنی امروز یکشنبه ۲۹ فروردین مجلس شورای اسلامی، عبدالناصر درخشان در تذکر شفاهی خود گفت: مجلس در اولین روزهای کاری خود برای حل مشکلات کشور و حوزه انتخابیه و همچنین حفظ اقتدار مجلس و دفاع از حقوق و جایگاه نمایندگان ستودنی است؛ حضور دکتر قالیباف و همچنین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس در حوزه‌های انتخابیه بسیار تحسین‌برانگیز بود.

نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج ، لاشار، بنت، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس مجلس افزود: با توجه به پیگیری‌های فراوان در حوزه‌های مختلف متأسفانه وزرا گویا راهکارهای جدی برای حل مشکلات مردم ندارند.  

وی خطاب به وزیر ارتباطات ادامه داد: از سفرتان به استان سیستان و بلوچستان قدردانی می‌شود، قول‌های فراوانی که داده بودید تا پایان اردیبهشت مشکل اینترنت در تمامی روستاها حل خواهد شد، شمارش معکوس شروع شده است، امیدواریم به قولتان عمل کنید.

درخشان خطاب به رئیس جمهور یادآور شد: رشد افسارگسیخته تورم و سقوط ارزش پول ملی بزرگترین مانع تولید در کشور است و بدون ساماندهی این دو مولفه مهم نمی‌توان تولید را ساماندهی کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس  شورای اسلامی خطاب به وزیر نفت تصریح کرد: خط لوله گاز از شهرها و روستاهای حوزه انتخابیه می‌گذرد در حالی که شما خط لوله را به صدها کیلومتر به شهرهای مختلف استان انتقال داده‌اید؛ این مهم جای قدردانی دارد اما مردمانی که خط لوله گاز را می‌بینند اما مشکل سیلندر گاز دارند موضوعی است بس دردناک برای مردم حوزه انتخابیه و ملت سرزمین‌تان.

نماینده مجلس یازدهم خطاب به وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: برای تکمیل نیروی انسانی سیستان و بلوچستان به ویژه ایرانشهر در آزمون استخدامی نیروهای بومی را با نمرات بالاتر در مصاحبه رد کردید و نیروهایی را جایگزین کردید که هنوز به منطقه نیامده و به دنبال انتقالی هستند؛ وضعیت آموزش و پرورش جنوب استان بسیار وخیم است، آنها هموطنان شما و فرزندان همین سرزمین هستند، می‌طلبد برای رفع مشکلات آنها چاره‌اندیشی کنیم.

درخشان خطاب به وزیر راه یادآور شد: به دلیل عدم توجه و اعتبارات ناکافی و نگاه غیرکارشناسی به پروژه‌های راهسازی مردم نجیب استان سیستان و بلوچستان با مشکلات فراوانی روبرو هستند و انتظار می‌رود نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام شود.

تورم رئیس جمهور رئیس مجلس رشد ارزش پول ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر