کد خبر: 1060320 A

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، در پیامی درگذشت سردارمحمد کرمی راد نماینده اسبق مجلس و فرمانده اسبق سپاه را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، سردار «رضا طلایی نیک» در پی درگذشت سردار «محمدکرمی راد» نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی و فرمانده اسبق لشکر۱۱ سپاه و مشاور سپهبد شهید قاسم سلیمانی پیام تسلیت صادر کرد.

در متن پیام معاون حقوقی وزارت دفاع آمده است: سردار دکتر محمد کرمی راد پس از سال ها مجاهدت در عرصه های دفاعی و سیاسی از دنیای فانی به جهان باقی سفر کرد.

در ادامه این پیام ‌آمده است: منش مردمی و اهتمام جهادی در بیش از چهل سال عمر پاسداری و ولایتمداری انقلابی سردار کرمی راد برای هم‌رزمان و همکاران ایشان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیز مجلس شورای اسلامی و عرصه های مستشاری، پژوهشی، دانشگاهی و نقش آفرینی ایثارگرانه و مدبرانه این جانباز دفاع مقدس در نمایندگی مردم شریف کرمانشاه در خانه ملت و نیز مجاهدت در رده های عملیاتی و فرماندهی سپاه و همچنین خدمات سیاسی، فرهنگی واجتماعی ماندگار است.

سردار طلایی نیک ضمن آرزوی علو درجات برای آن رزمنده سفر کرده، برای خانواده و دوستان، همرزمان، نمایندگان و مردم ولایی کرمانشاه صبر اجرآفرین مسئلت کرد. 

وزارت دفاع تسلیت سردار طلایی نیک سردار کرمی راد فرمانده اسبق سپاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر