کد خبر: 1058131 A

مرادی در نطق میان دستور مطرح کرد:

عضو کمیسیون انرژی مجلس، قیمت‌های افسارگسیخته را ناشی از بی‌تدبیری‌های مدیریتی دانست و گفت: انتظار می‌رود در سال ۱۴۰۰ در پشتیبانی از تولید و موانع‌زدایی به معنای واقعی به منویات مقام معظم رهبری توجه شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد مرادی در صحن علنی امروز در نطق میان دستور با تبریک سال جدید، گفت: امیدواریم سال ۱۴۰۰، سالی توام با خوبی‌ها و رفع تمامی مشکلات برای مردم عزیز باشد و در این سال در پشتیبانی از تولید و موانع‌زدایی به معنای واقعی به منویات مقام معظم رهبری توجه شود.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس یازدهم با یادآوری اینکه سال گذشته تعداد زیادی از مردم عزیزمان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند ضمن تسلیت به خانواده متوفیان و خدا قوت به کادر درمانی، افزود: به رئیس جمهور تذکر می‌دهم در گفتار خود در این زمینه نظرات کارشناسی وزارت بهداشت را مدنظر قرار دهد.

وی با بیان اینکه مردم در سال ۱۳۹۹ با مشکلات اقتصادی زیادی مواجه بودند، ادامه داد: یکی از دلایل اصلی آن بی‌تدبیری مدیریتی بود؛ شعار اسلام و انقلاب ساده زیستی، پاکدستی و تلاش مضاعف برای خدمت به مردم است آیا در این دولت تدبیری دیده شد؟ قیمت‌های افسارگسیخته ناشی از بی تدبیری‌های مدیریتی است و نحوه توزیع مرغ و صف‌های طولانی آن خجالت‌آور است و این دولت مردم را تحقیر کرد.

​عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: اگر به برخی دولتمردان تنها مسئولیت تولید و توزیع مرغ داده می‌شد به نظر می‌آید باز عاجز از اجرای صحیح آن بودند؛ پاک‌دستی هم در این دولت تنها به یک آرزو و برای ملت باقی ماند.

مرادی یادآور شد: دولت به مردم پاسخ دهد چه انگیزه‌ای در مبارزه با مفاسد از خود نشان داد؟ مدیری که در یک شرکتی ۲۸ میلیارد تومان بنا به حکم دادگاه متهم به سوء‌استفاده مالی و یک باره به عنوان مدیرعامل منطقه آزاد انتخاب و طی چند سال کثافت‌کاری، رانت‌بازی و تخلفات عدیده با دستور رئیس جمهور دبیر کل شورای عالی مناطق آزاد کشور می‌شود.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس یازدهم تصریح کرد: از این دولت هیچ امید و انتظاری نیست اما از عالم فرهیخته آیت‌الله رئیسی که در فرمایشات اخیر خود اظهار کردند اگر کسی سندی مبنی بر فساد  و تخلف داشته باشد و آن را ارائه کند یقین داشته باشد که دستگاه قضایی بدون هیچ گونه وحشتی با آن فساد برخورد می‌کند.

وی ادامه داد: مردم نیز امیدوار به این شیوه مدیریتی هستند امیدواریم با دستور رئیس دستگاه قضا به این تخلف که اسناد آن موجود است ورود و برخورد شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه مردم استان هرمزگان به دولت روحانی رای دادند اما مورد بی‌مهری فراوان قرار گرفتند، گفت: مردمی که در این دولت نه وزیری و نه معاون وزیر و نه استانداری داشتند و در تمامی عرصه‌های انقلاب حضور پررنگی داشتند اما در تقسیم ثروت‌های حاصل از منابع موجود نادیده گرفته شدند؛ مردمی که تمامی زمینه‌های اشتغال را در استان خود دارند اما نرخ بیکاری بالای ۲۵ درصد را تجربه می‌کنند؛ مردمی که میزبان تمامی ملت ایران از اقصی نقاط کشور هستند اما جایی برای خودشان پیدا نمی‌کنند.

مرادی خطاب به مردم حوزه استان هرمزگان، افزود: علیرغم همه بی مهری‌ها با صلابت بمانید و با نامهربانی‌ها، تبعیض و بی‌عدالتی‌ها به امید هرمزگانی بیدار و مطالبه‌گر با تمامی خودخواهی‌ها، اشرافی‌گری و زورگویی مبارزه کنید؛ باش تا صبح دولتت بدمد کاین هنوز از نتایج سحر است.


 

مجلس شورای اسلامی احمد مرادی پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر