کد خبر: 1058130 A

آصفری در تذکر شفاهی:

نماینده اراک در مجلس با بیان اینکه شأن مردم ایران ایستادن در صف مرغ نیست، از رئیس جمهور خواست از مردم به دلیل ناتوانی در کنترل گرانی ها عذرخواهی کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدحسن آصفری در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای رئیس جمهور؛ شما باید ازملت ایران به دلیل گرانی ها به ویژه گرانی بازار مرغ عذرخواهی کنید، چرا که شأن ملتی که پای انقلاب ایستاد و در همه صحنه ها حضور دارد این نیست که برای تهیه مرغ در صف بایستند.

نماینده اراک، کمیجان و خنداب در مجلس یازدهم با انتقاد از عملکرد ستاد مبارزه با کرونا افزود: وظیفه این ستاد صرفاً قرمز و نارنجی کردن شهرها پس از برگزاری جلسات متعدد نیست. این در حالی است که هنوز دولت نتوانسته واکسن مورد نیاز را تامین و نسبت به واکسینه کردن مردم در مقابل بیماری کرونا اقدام کند.

وی با تذکر به وزیر اقتصاد درباره وضعیت نابسامان بازار بورس گفت: وعده و وعیده ها نسبت به رونق بازار بورس چه شد، این در حالی است که مردم سرمایه های خود را به این بازار بردند، اما هنوز مشکل آن حل نشده است. قراربود شرکت های حقیقی و حقوقی وارد بورس شده و مشکل مردم را حل کنند، اما چرا این وعده ها عملیاتی و اجرایی نشده اند؟.

 

مجلس شورای اسلامی محمدحسن آصفری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر