کد خبر: 1055307 A

حجت الاسلام محمدحسنی:

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: مرزداران غیرتمند که راحتی جان و آسایش خود را فدای آسایش و امنیت مردم کرده‌اند از ارزشمندترین عناصر جامعه اسلامی ایران هستند.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلملین محمد حسنی در بازدید نوروزی از مناطق مرزی شمال شرق ضمن اشاره به برکات جهاد در راه خدا گفت: اجری که یک مرز دار در پیشگاه خدا دارد بسیار عظیم است و برابر فرمایش قرآن یکی از شریف‌ترین شغل ها مرزداری و پاسداری از سرحدات کشور اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه اقتدار امروز ارتش مرهون خون شهداست افزود: هر کدام از شهیدان دفاع مقدس آموزگار درس ایثارگری، فداکاری و وفا داری به قرآن، ولایت و میهن هستند.

حجت الاسلام والمسلملین محمد حسنی با بیان اینکه دشمنان انقلاب تا به امروز به علت حضور غیرت مندانه و هوشیاری نیروهای مسلح توفیقی در ضربه زدن به  نظام اسلامی نداشته اند اظهار داشت: به برکت وجود نیروهای مسلح مقتدر، ملت بصیر و وجود جوانان مومن، متدین و وظیفه شناس امروز کشور اسلامی ایران امن ترین کشور جهان است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با تاکید بر لزوم رعایت اصول حفاظتی تصریح کرد: دشمنان در هر شرایطی و از هر روزنه ای قصد نفوذ دارند و الحمدلله به برکت استقرار نیروهای مسلح از جمله ارتش در مرزها آرزوی دشمن در نفوذ به داخل کشور به گور سپرده شده است.

نماینده ولی فقیه در ارتش ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مرزداران تصریح کرد: نگاه به چهره مجاهد فی سبیل الله، عبادت است و خداوند  را به خاطر حضور در جمع شما مرزداران سپاسگزارم.

 گفتنی است رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به همراه حجت الاسلام والمسلمین صالحی نسب رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش با حضور در ۲۰ یگان شامل پایگاه های جنت آباد، سمیع آباد، چشمه نمک، دوغارون، تایباد، چاه زول، نیاز آباد، کله حوض، میل پنجاه و هفت، شاهرخت، یزدان، پاسگاه بنی گلورده، پاسگاه چانک، پاسگاه شهید قوچانی، هفتاد رود، چاه انجیر، دوروح، معدن حاجات، دغال- دوکوهانه، نهبندان و بیرجند در امتداد خط مرزی بیش از ۷۰۰ کیلو متری شمال شرق کشور با مرزداران غیور دیدار کرد.

ارتش سازمان عقیدتی سیاسی ارتش حجت الاسلام والمسلمین محمدحسنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر