کد خبر: 1055192 A

رئیسی:

رئیس قوه قضاییه در بازدید سرزده از دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۶ تاکید کرد: هیچگونه ناامنی قابل تحمل نیست.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در حاشیه بازدید  از مجتمع بعثت با اشاره به فعالیت قضات و نیرو‌های ضابط در ایام تعطیل به صورت کشیک افزود: با حضور این نیرو‌ها امنیت را همواره در جامعه داریم و هیچگونه ناامنی در جامعه قابل تحمل نیست به ویژه در برخورد با سارقان حرفه‌ای و سابقه دار و کسانی به هر نحوی امنیت جامعه را مختل می‌کنند.

رئیس قوه قضاییه با اشاره به حضور شبانه روزی نیروی انتظامی و قضات کشیک در ایام تعطیل گفت: واحد بعثت یکی از واحد‌های کشیک دادسرای تهران است و از همکارانم در سراسر کشور که از قضات کشیک در ایام تعطیل استفاده و تلاش می‌کنند امنیت جامعه تامین شود، صمیمانه تشکر می‌کنم به ویژه از خانواده هایشان که صبورانه در این ایام همراهی می‌کنند که همسرانشان انجام وظیفه کنند.

حجت الاسلام رئیسی افزود: از نیروی انتظامی و از عزیزانی که در حوزه سلامت مانند پرستاران و پزشکانی که امروز سلامت مردم را با تلاش شبانه روزی و مجاهدت حفظ می‌کنند از آن‌ها هم صمیمانه تشکر می‌کنم.

رئیس قوه قضاییه گفت: نیروی انتظامی و مسئولان امنیتی به هیچ عنوان به اخلالگران امنیت مجال ندهند و برخورد به موقع با سرعت و دقت لازم بکنند و با حوصله پیگیری نمایند.

وی تصریح کرد: افراد متخلف و متجاسر به قانون و افرادی که امنیت جامعه را سلب می‌کنند، بدانند که امروز با آن‌ها هم با قاطعیت و هم با عدالت برخورد می‌شود.

حجت الاسلام رئیسی افزود: ان شاء الله نکاتی را هم در رابطه با برنامه‌های ۱۴۰۰ و اقداماتی باید انجام شود، در جلسات دیگر خواهم گفت.

وی گفت: امروز اصل دیدارم در یکی از بخش‌های کشیک دادسرای تهران است که برای تقدیر از آنهاست و دیدن برنامه‌ها و کار‌هایی که انجام می‌شود.

رئیس قوه قضاییه در چهارمین روز فروردین به صورت سرزده از دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۶ بازدید کرد.

حجت الاسلام رئیسی گفت: بر خود وظیفه می‌دانستم که به همکاران این واحد دادگستری که نسبتا واحد شلوغی است سر بزنم و از کارکنان این بخش تقدیر کنم.

وی با اشاره به فعالیت قضات و نیرو‌های ضابط در ایام تعطیل به صورت کشیک افزود: با حضور این نیرو‌ها امنیت را همواره در جامعه داریم و هیچگونه ناامنی در جامعه قابل تحمل نیست به ویژه در برخورد با سارقان حرفه‌ای و سابقه دار و کسانی به هر نحوی امنیت جامعه را مختل می‌کنند.

سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه رئیسی آیت الله رئیسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر