کد خبر: 1054006 A

حجت‌الاسلام محمدحسنی:

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش نقش رسانه ها و مراکز علمی اعم از حوزه و دانشگاه را در تبیین و گفتمان‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بسیار مهم و بی‌بدیل عنوان کرد و گفت:‌ همه نهادها باید برای تحقق بیانیه گام دوم نقش آفرینی کنند.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام «عباس محمدحسنی» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در مورد اهمیت زمینه‌سازی جهت اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار کرد: تمامی دستگاه‌ها و نهادهای دولتی در بسترسازی اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید پای کار بیایند و هر یک بنا به میزان مسئولیت نقش‌آفرینی کنند.

وی با بیان اینکه برخی دستگاه‌ها و نهادها در این رابطه نقش گسترده‌تری را عهده‌دار هستند، افزود: نقش رسانه ها، اعم از رسانه ملی، رسانه‌های دیداری، شنیداری و رسانه‌های نوشتاری نیز در این رابطه بسیار مهم قلمداد می‌شوند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش همچنین نقش مراکز علمی اعم از حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها را در تبیین و گفتمان‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بسیار مهم و بی‌بدیل خواند. و با تأکید بر اینکه نیروهای مسلح نیز باید در این زمینه اهتمام لازم را داشته باشند، عنوان کرد: نیروهای مسلح با توجه به اینکه یکی از مهمترین ارکان کشور و مورد توجه ویژه فرمانده معظم کل قوا، امام خامنه‌ای هستند، انتظار می رود در این رابطه نیز ایفای نقش کرده و در جهت تربیت نسل جوان انقلابی، مطابق با جامعه آرمانی و متمدن اسلامی که در بیانیه گام دوم به آن اشاره شده است، گام بردارند که خوشبختانه گام هائی برداشته اند و در حال برداشتن گام های بلندتری نیز هستند.
 

بیانیه گام دوم انقلاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر