کد خبر: 1052691 A

نظری در تذکر شفاهی:

نماینده خمین در مجلس خواستار تأمین اعتبار لازم برای تکمیل بیمارستان جدید حوزه انتخابیه خود شد.

به گزارش ایلنا، علیرضا نظری در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، ۲۶ اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی به وزیر نفت گفت: با تصمیمات غیرکارشناسی نباید انگیزه سرمایه‌گذاران در کشور از بین برود.

وی ادامه داد: وقتی پیش‌بینی می‌شود در خمین پتروشیمی احداث شود و متعاقباً تأمین خوراک آن نیز از پالایشگاه شازند صورت گیرد، باید برای سرمایه‌گذاری جدید در حوزه احداث پتروشیمی نسبت به تأمین خوراک از مازاد تولید پالایشگاه شازند برنامه‌ریزی شود. همچنین باید نظارت جدی برای به کارگیری نیروهای بومی منطقه در پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌ها صورت گیرد.

نظری همچنین در تذکری به وزیر راه و شهرسازی و بهداشت افزود: باید برای تکمیل بیمارستان جدید خمین تأمین اعتبار لازم صورت گیرد؛ متأسفانه گاهی دیده می‌شود سازمان برنامه برای برخی از ساختمان‌های غیرضرور ۱۲۰ میلیارد تومان تأمین اعتبار می‌کند اما مردم مناطق مختلف کشور چشم‌ انتظار قطره چکانی تأمین اعتبار پروژه‌های عمرانی مانند پروژه‌های بهداشتی هستند.

نماینده خمین در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وضعیت مستمری‌بگیران بازنشسته تأمین اجتماعی مناسب نیست لذا دولت باید در راستای ارتقاء وضعیت حقوقی این قشر جامعه با توجه به تصویب بند (و) تبصره (۲) بودجه ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی کند.

 

مجلس شورای اسلامی علیرضا نظری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر