کد خبر: 1052259 A

فرمانده کل سپاه:

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نیروی دریایی به عنوان یکی از ارکان مهم دفاعی سپاه نام برد و گفت: قدرت‌افزایی ما براساس تدبیر و آرمان‌طلبی و برای ارتقاء دادن به شکوه و عظمت ملت ایران است.

به گزارش ایلنا، سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز دوشنبه در آیین الحاق تجهیزات موشکی به نیروی دریایی سپاه، از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به عنوان چشمه سارآگاهی به جغرافیای عالم در عصر جهالت مدرن نام برد و اظهار کرد: برغم هم‌پیمان شدن تمامی زورگویان، شیاطین و مستکبران عالم در ۴ دهه اخیر برای به شکست کشاندن انقلاب الهام بخش اسلامی ایران، فرجامی جز ناامیدی، ناکامی، شکست و فرسودگی برای آنان حاصل نشده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان اسلام و ایران پس از شکست در جنگ‌های بزرگ نظامی، جنگ‌های نیابتی و تهاجم فرهنگی، سه خط اساسی را برای ضربه زدن به نظامی اسلامی ما دنبال کردند، افزود: فلج کردن اقتصاد و فشار معیشتی بر مردم با هدف به تسلیم در آوردن ملت ایران نقطه مرکزی استراتژی دشمن در تحقق این اهداف شوم است.

سلامی خاطرنشان کرد: ایجاد اختلال در گسترش توان دفاعی ایران اسلامی با هدف تضعیف روند قدرت افزایی و عزت آفرینی و ایجاد تفاضل وسیع قدرت و حذف نفوذ گفتمانی ایران انقلابی در منطقه و نیز خنثی‌سازی این قدرت نافذ در میدان ذهن و قلب ملت‌های مسلمان از دیگر راهبردهای دشمن برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی در ادامه تصریح کرد: امروز با نگاهی به عرصه این تقابل همه جانبه و در شرایطی که شاهد عجز، ناتوانی و شکست دشمن در راهبردهای شوم خود هستیم، ملت ایران عزتمندانه ایستاده و بدون هراس از تحریم‌ها بر آنها فائق آمده‌اند و هر روز برگ زرینی بر تابلو افتخارات و دستاوردهای بی‌بدیل نظام اسلامی و مردم عزیز ما افزوده می شود.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه ملت ایران دشمن را در اعمال فشار و تحریم خسته کرده‌اند گفت: وقتی کشوری از رهبری حکیم، شجاع، عمیق و ژرف اندیش ملتی فهیم، آگاه و معتمد به رهبر و نیروهای مسلحی قدرت یافته در متن جدال با دشمن برخوردار است؛ آسیب و گزندی نمی بیند و این اصل و ریشه نگاه ما به صحنه تقابل راهبردی با آمریکا و متحدان او است.

سلامی از نیروی دریایی به عنوان یکی از ارکان مهم دفاعی سپاه نام برد و اظهار کرد: قدرت افزایی ما براساس تدبیر و آرمان طلبی و برای ارتقاء دادن به شکوه و عظمت ملت ایران است و بر همین اساس در سال ۱۳۹۹ پنج الحاق قدرت‌مندانه سامانه‌های پیشرفته در حوزه‌های مختلف به مجموعه عملیاتی نیروی دریایی سپاه صورت گرفت.

وی با تقدیر از تلاشگران عرصه ارتقای توان دفاعی و با تاکید بر اینکه تا آخر ایستاده‌ایم و صحنه را ترک نمی‌کنیم تا پشت دشمنان را به خاک برسانیم، گفت: رونمایی و الحاق این دستاوردهای امیدآفرین و اطمینان بخش و برداشتن گام‌های بلند در راستای بی‌شمارسازی سامانه‌های موشکی نیروی دریایی سپاه با قابلیت‌های متنوع، نشان از عزم و اراده راسخ ما در دفاع از منافع، مصالح و کرامت ملت عزیز و بزرگوار ایران دارد.

 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرلشکر پاسدار حسین سلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر