کد خبر: 1051729 A

سردار پاکپور:

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: در کنار هر کدام از بیمارستان‌های استقراری یک بیمارستان صحرایی داریم.

به گزارش ایلنا، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم آیین رونمایی از بیمارستان سیار ۱۲۸ تختخوابی این نیرو در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: نیروی زمینی سپاه در خصوص بیمارستان‌های سیار از اول پیشتاز بوده است.

وی افزود: ما از سال ۸۹ که بحث بیمارستان‌های سیار و صحرایی در مناطق محروم مطرح شد در سیستان و بلوچستان وجنوب شرق و شمال غرب کشور از این سامانه‌ها به خوبی استفاده کردیم.

سردار پاکپور ادامه داد: کادر درمانی و بهداری ما در مرحله‌ای که رزمایش بیمارستان‌های صحرایی را برگزار می‌کرد و به مشکلاتی بر می‌خورد در برنامه‌های بعدی این مشکلات را مرتفع می‌کرد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: ما امروز تقریباً یکی از بزرگترین بیمارستان‌های سیار را افتتاح می‌کنیم که برگرفته از تجربیات تقریباً یازده ساله برپایی بیمارستان‌های سیار در مناطق مختلف کشور بوده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در کنار هر کدام از بیمارستان‌های استقراری یک بیمارستان صحرایی داریم که خدمات بسیار خوبی را نیز در حوادث اخیر به زلزله‌زدگان دادند. ما در جنوب غرب کشور به دو و نیم میلیون نفر خدمات درمانی ارائه کردیم.

فرمانده نیروی زمینی سپاه سردار پاکپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر