کد خبر: 1051248 A

باصدور بیانیه‌ای؛

تشکل نوپای «نسل نو» با صدور بیانیه‌ای از جوانان انقلابی و متخصص دعوت کرد تا در انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر ثبت‌نام کنند.

به گزارش ایلنا، هیات موسس نسل نو در پاسخ به مطالبه رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) با صدور بیانیه‌ای، از همه جوانان انقلابی و متخصص نسل نو در سراسر ایران اسلامی دعوت کرد تا در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام و آمادگی خود را برای ادامه مسیر اعتلاء و سرافرازی ملت ایران اعلام نمایند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:                                                                                                               

از میان همه‌ی ملّت های زیر ستم، کمتر ملّتی به انقلاب همّت می گمارد؛ و در میان ملّت هایی که به‌پاخاسته و انقلاب کرده‌اند، کمتر دیده شده که توانسته باشند کار را به نهایت رسانده و به‌جز تغییر حکومت ها، آرمان های انقلابی را حفظ کرده باشند. امّا انقلاب پُرشکوه ملّت ایران که بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین انقلاب عصر جدید است، تنها انقلابی است که یک چلّه‌ی پُرافتخار را بدون خیانت به آرمان هایش پشت سر نهاده و در برابر همه‌ی وسوسه ‌هایی که غیر قابل مقاومت به نظر می رسیدند، از کرامت خود و اصالت شعارهایش صیانت کرده و اینک وارد دوّمین مرحله‌ی خودسازی و جامعه پردازی و تمدن سازی شده است.

سلام بر حضرت بقیّة‌الله (ارواحنافداه)؛ سلام بر ارواح طیّبه‌ی شهیدان والامقام و روح مطهّر امام بزرگوار؛ و سلام بر همه‌ی ملّت عزیز ایران و سلام ویژه به جوانان.

ایران اسلامی در ایام مبارک بعثت رسول گرامی اسلام (صلوات الله علیه و آله و سلم) و مصادف با ماه سراسر نور و سرور شعبان المعظم در برهه ای بسیار حساس و تاریخی قرار گرفته است. انقلاب اسلامی ایران هموراه در بزنگاه های حساس تاریخی، با الطاف بی کران الهی و با تکیه بر توان ملت ایران و به خصوص به پشتوانه جوانان غیور و مومن این مرز و بوم توانسته است حماسه های عظیمی خلق کند و برگ های زرینی از حضور و همراهی امت، در کتاب تاریخ این سرزمین ثبت شده است.

اکنون و در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی، نیاز به حضور جوانان و جریان پیدا کردن خونی تازه در رگ های انقلاب به شدت احساس می‌شود. همانطور که رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) مکررا و بارها در فرمایشات خود به خصوص در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تاکید فرمودند، جوانان در همه عرصه ها باید به میدان بیایند و شانه زیر بار مسئولیت ها بدهند. "جوان عزیز؛ چشم به راهیم که شما فرزندان تازه نفس اسلام و قرآن، خودساخته و کامل شده، از راه برسید و بارهای کشور را بر دوش بگیرید. تلاش و مجاهدت و توکل به خدا شرط‌های لازم‌اند."                                                                                                                                              

در پاسخ به مطالبه رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی)، با توکل به خدا، استعانت از روح بلند بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به ویژه سیدالشهدای مقاومت و به پشتوانه ملت مقاوم و عزیز ایران اسلامی، از همه جوانان انقلابی و متخصص   نسل نو در سراسر ایران اسلامی دعوت می شود تا در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام نموده و آمادگی خود را برای ادامه مسیر اعتلاء و سرافرازی ملت ایران اعلام نمایند.                                                                                                              

درودی از اعماق دل بر این ملّت؛ بر نسلی که آغاز کرد و ادامه داد و بر نسلی که اینک وارد فرایند بزرگ و جهانیِ چهل سال   دوّم می شود.                                                                                                                                                                            

"حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر"

نسل نو؛ امیدوار مصلح تمدن ساز

هیئت موسس نسل نو

نسل نو تشکل نسل نو اصولگرایان جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر