کد خبر: 1051014 A

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عروج ملکوتی فرمانده جانباز و پیشکسوت عرصه جهاد و ایثار سردار محمد حسن کوسه‌چی (پارساکیان) را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، سرتیپ امیر حاتمی روز شنبه در پیامی با ابراز تالم و تاثر از عروج ملکوتی سرباز سرافراز ولایت، اظهار کرد: خبر  عروج ملکوتی سرباز  سرافراز ولایت، فرمانده ی جانباز و پیشکسوت عرصه جهاد و ایثار سردار  محمد حسن کوسه چی (پارسا کیان) مدیر گروه ارزیابی نیروی زمینی قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء (ص) موجب تالم و تاثر فراوان گردید .رادمردی آهنین اراده که از آغازین روزهای تشکیل نهاد پرافتخارسپاه ، لباس سبز پاسداری از اسلام و انقلاب را برتن نمود و در دوران دفاع مقدس علی رغم زخم و جراحت های بسیار ،ذره ای از تلاش در مسیر ادای تکلیف الهی دریغ نورزید .

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ادامه داد: پس از آن دوران نیز خالصانه و مجدانه عَلَم ایثار و مقاومت بر دوش،  در هر صحنه‌ای که انقلاب به او نیاز داشت بی‌توجه به درد و آلام خود به ادای وظیفه همت گماشت.

حاتمی خاطرنشان کرد: عاقبت تقدیر بر آن مقدر شد تا آن عزیز والامقام در آستانه ایام متعلق به سید و سالار شهیدان و روز پاسدار و جانباز، کالبد تنگ جسمانی را رها و به دیار باقی و جوار همرزمان شهیدش رهسپار شد.

وی فقدان این پیشکسوت عرصه جهاد و ایثار را به محضر فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی)، خانواده معزز، همرزمان و مردم شریف و شهید پرور پایتخت مقاومت ایران اسلامی، دزفول قهرمان تسلیت گفت و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت واسعه الهی و همنشینی با حضرت سید الشهدا (ع) و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت کرد.

به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ پاسدار محمدحسن کوسه‌چی (پارساکیان) دبیر گروه ارزیابی نیروی زمینی قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) و از یادگاران جانباز و فرماندهان دوران دفاع مقدس روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.

 

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح سرتیپ امیر حاتمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر