کد خبر: 1050257 A

رییس حراست وزارت کشور:

رییس مرکز حراست وزارت کشور، گفت: با تلاش‌های شبانه روزی و موثر کادر حراست به‌رغم سنگ اندازی دشمنان، فضا سازی‌های ناعادلانه و بحران بیماری کرونا همکاری در برگزاری انتخابات پیش رو به نحو احسن برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، محمد ابراهیم شوشتری در نشست صمیمانه با کارکنان مرکز حراست ضمن تقدیر از هشت سال همکاری شایسته کادر حراست وزارت کشور، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران این مرکز گفت: سال ۱۳۹۹ را با تمام تلخی‌ها و خوشی‌ها پشت سر می‌گذاریم و شایسته است در روزهای پایانی سال مخصوصا در ماه‌های رجب و شعبان از دعای خیر برای دوستان، همکاران، مدیران، مجموعه وزارت کشور و ارتباط با خداوند غافل نشویم.

شوشتری از همکاری صمیمانه کادر حراست وزارت کشور و همکاری‌های بی شائبه همکاران این مرکز تقدیر کرد و اظهار داشت: امیدوارم همچنان که تاکنون در تمامی امور تلاش و جدیت وجود داشته از این پس و در آستانه برگزاری دو انتخابات مهم در سراسر کشور نیز این همکاری‌ها استمرار داشته و شاهد موفقیت در تمامی وظایف مرتبط باشیم.

وی افزود: در مجموعه حفاظت کارکنان، اسناد، حفاظت فیزیکی و حفاظت فناوری اطلاعات اقدامات خوبی به وقوع پیوست که در پیشگیری از تخلفات و سالم سازی محیط و ارتقاء امنیت وزارت کشور نقش ویژه‌ای دارد و این امور با زحمات و تلاش‌های همکاران به وقوع پیوست.

رییس مرکز حراست با اشاره به در پیش بودن برگزاری چهار انتخابات در شهر تهران و حداقل دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراها در سراسر کشور، تصریح کرد: در مجموعه وزارت کشور وظایف بسیار گسترده‌ای در تمام معاونت‌ها داریم  و در همین راستا همکاران ما به صورت شبانه روزی در زمینه‌های مختلف عملکردی با حضور جدی در حال فعالیت و خدمت رسانی  هستند.

شوشتری در ادامه این نشست با تاکید بر نقش موثر حراست در برگزاری فرایندهای انتخاباتی سال‌های پیش ابراز امیدواری کرد: با تلاش‌های شبانه روزی و موثر کادر حراست به رغم سنگ اندازی دشمنان، فضا سازی‌های ناعادلانه، بحران بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی موجود همواره سعی بر این است که  انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۴۰۰ به نحو احسن برگزار شود.

وی اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی نظامی مبتنی بر پشتیبانی مردم است و تداوم این نظام مقدس جز با حضور مردم در صحنه‌های مشارکتی همچون انتخابات که بارزترین نمود حضور و پشتیبانی ملت از نظام و دولت است محقق نمی‌شود.

مشاور وزیر و رییس مرکز حراست با اشاره به الکترونیکی بودن بخش زیادی از فرایندهای انتخابات و احتمال وقوع مسائلی در خصوص حملات سایبری و تلاش‌های دشمنان در این خصوص ابراز امیدواری کرد: با تلاش‌ها و نظارت همکارانمان در بخش آی تی و توجه جدی به سامانه‌های مربوطه شاهد این اتفاقات نخواهیم بود.

شوشتری تصریح کرد: انتظار ما از مجموعه حراست وزارت کشور همکاری همه جانبه و موثر در این مقطع است و امیدواریم همانند همیشه بتوانیم این دوره از انتخابات را هم به نحوی شایسته و بدون هیچ حادثه‌ای بگذرانیم.

رییس مرکز حراست وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر