کد خبر: 1049805 A

رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور:

رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور در توضیح ۴ روش نام‌نویسی داوطلبان انتخابات شوراها، گفت: داوطلبان انتخابات شورای‌های اسلامی شهر و روستا ترجیحا از روش‌های غیرحضوری به آدرس پایگاه اینترنتی وزارت کشور ثبت نام استفاده کنند.

به گزارش ایلنا، امیر شجاعان در گفت وگویی درباره روش‌های ثبت نام برای انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: در این دوره از انتخابات شورای‌های اسلامی شهر و روستا که نام نویسی آن از فردا - چهارشنبه - آغاز می‌شود چهار روش را پیش بینی کردیم که دو روش آن غیر حضوری است و توصیه ما این است که داوطلبان برای سلامتی خودشان از این دو روش استفاده کنند.

رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور اظهار داشت: دو روش برای کسانی که می‌خواهند حضوری ثبت نام کنند وجود دارد. در روش‌های غیرحضوری یک روش استفاده از یک نرم افزار تلفن همراه است. این نرم افزار تلفن همراهی را عزیزان باید به سایت وزارت کشور (اینجا) مراجعه کنند و این نرم افزار را دانلود کنند. این نرم افزار در نسخه‌های اندروید کار می‌کند ترجیحا باید نسخه اندروید گوشی به روز باشد که مشکلی برای ثبت نام نداشته باشند.

شجاعان خاطرنشان کرد: روش دوم غیر حضوری استفاده از رایانه است برای همین منظور به همین آدرس مراجعه کنند و نسخه رایانه‌ای آن را دانلود کنند و عملیات ثبت نام را انجام دهند توصیه ما این است که این از دو روش استفاده کنند.

وی تاکید کرد: دو روش دیگر هم وجود دارد برای عزیزانی که می‌خواهند حضوری ثبت نام کنند یکی به دفاتر پیش‌خوان دولت مراجعه کنند هزینه خدمات را پرداخت کنند و ثبت نام کنند.  روش چهارم به فرمانداری‌های مراجعه کنند و فرمانداری‌ها ثبت نام کنند ما دو روش آخر را اصلا توصیه نمی‌کنیم.

نام‌نویسی داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر از روز چهارشنبه ۲۰ اسفند آغاز می‌شود و به مدت هفت روز تا پایان وقت اداری سه شنبه ۲۶ اسفند ادامه می‌یابد.

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امیر شجاعان رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر