کد خبر: 1049549 A

دریادار سیاری:

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی، با تبریک فرارسیدن روز ملی راهیان نور را به سرتیپ کارگر گفت: راهیان نور به عنوان یک ابزار و الزام فرهنگی، عامل مهمی در جهت گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و بهترین روش برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس است.

به گزارش ایلنا، در متن پیام دریادار حبیب‌الله سیاری خطاب به سرتیپ بسیجی بهمن کارگر ریاست بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آمده است: هشت سال دفاع مقدس ما صرفا یک امتداد زمانی و فقط یک برهه زمانی نیست، گنجینه عظیمی است که تا مدت‌های طولانی ملت ما می‌تواند از آن استفاده کند، آن را استخراج کند، مصرف کند و سرمایه‌گذاری کند.  

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: دوران هشت سال دفاع مقدس، تاریخی عبرت‌آموز و ماندگار از ایثار و رشادت مردم ایران اسلامی است که برای همیشه جاودانه خواهد ماند.

سیاری تصریح کرد: بهره‌برداری از این حادثه تاریخی و عبرت‌آموز و ثروت بی‌پایان نیازمند به‌کارگیری فناوری مناسب و برنامه‌ریزی صحیح است که راهیان نور به عنوان یک ابزار و الزام فرهنگی، عامل مهمی در جهت گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و بهترین روش برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس است و به تعبیر فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) کاروان‌های راهیان نور فناوری استخراج معادن طلا هستند.

وی در این پیام ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، فرارسیدن بیستم اسفندماه، روز ملی راهیان نور را به جنابعالی و تمامی راویان حماسه‌آفرینی‌های هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال توفیق تداوم خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) مسئلت می‌کنم.

 

راهیان نور سیاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر