کد خبر: 1046165 A

رئیس شورای حل اختلاف استان تهران با هیأت امنای بازار بزرگ تهران دیدار کرد.

به گزارش ایلنا، غلامرضا مهدوی در نشست با هیأت امنای بازار بزرگ تهران،‌ اظهار کرد: بازار تهران همواره در راستای عمل به اقدامات انقلابی و بشر دوستانه پیش گام بوده و ما شاهد تلاش‌ها و کمک‌های گسترده بازاریان محترم در طول سال‌های دفاع مقدس و در حوادث سیل و زلزله در کمک به مردم آسیب دیده بوده‌ایم .

رئیس شورای حل اختلاف استان تهران افزود: امروز با توجه به برنامه کشور و ضرورت کمک به محکومین مالی با توجه به شرایط اقتصادی کشور و شیوع بیماری کرونا که مزید بر علت شده، استفاده از ظرفیت عظیم بازاریان به عنوان جهادگران صلح و سازش در دستور کار قرار گرفته است.

در ادامه جلسه اعضای هیأت امنای بازار با تشریح اقدامات و تلاش‌ها در طول ایام ماضی بر اراده هیأت امنای بازار بر همکاری گسترده با دستگاه قضایی تأکید کرده و گفتند آمادگی داریم پرونده‌های تشکیل شده بین کسبه بازار را با توجه به آشناییمان با شرایط بازار نسبت به برقراری صلح و سازش فی ما بین آنها اقدام کنیم. به علاوه در آستانه عید نوروز برای آزادی زندانیان مالی و همچنین پرداخت دیه محکومین به قصاص در حد توان کمک کنیم. همچنین آزادی بازاریان عزیزی که به دلیل مشکلات اقتصادی موجود و محکومیت‌های مالی در حبس به سر می‌برند را در برنامه داریم .

در پایان جلسه مقرر شد که در مجتمع ویژه صلح و سازش شهید سلیمانی یک اتاق مناسب جهت استقرار جهادگران صلح و سازش در اختیار هیأت امنای بازار قرار گیرد و همچنین تعدادی بسته کمک معیشتی جهت اهدا به خانواده زندانیان نیازمند تأمین و تحویل گردد .

صلح و سازش بازار بزرگ تهران شورای حل اختلاف استان تهران غلامرضا مهدوی هیأت امنای بازار صلح و سازش در بازار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر