کد خبر: 1045211 A

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با تعدادی از خانواده شهدای ناوچه کنارک دیدار کرد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین بهرامی در جریان سفر به استان بوشهر و در جمع خانواده شهدای ناوچه کنارک گفت: انتظار شهدا از ما این است که راه آنان را ادامه دهیم.

وی اظهار کرد: شهدا با نثار خون خودشان مسیر را برای حفظ ارزش ها و مقدسات به ما نشان داده اند و وظیفه داریم در این جهت حرکت کنیم.

بهرامی با بیان اینکه صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است، تصریح کرد: توانمندی های داخلی در عرصه های گوناگون در پرتو همین رشادت ها و مقاومت ها به دست آمده است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با تأکید بر این که فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران باید در جامعه نهادینه شود، افزود: احترام جامعه نسبت به خانواده های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران نشان دهنده پایبندی به ارزش‌های دینی و ملی است.

در پایان، با اهدای لوح و هدیه از خانواده های شهدای گرانقدر ناوچه کنارک قدردانی شد.

در این دیدار، دو تن از معاونان و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح، علی جمادی رئیس کل دادگستری استان بوشهر، امیر سرتیپ دوم خلبان نعمت‌الله صدقی فرمانده پایگاه هوایی شهید یاسینی و ناخدا یکم احسان نصیری فرمانده پایگاه دریایی بوشهر نیز حضور داشتند.

بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خانواده شهداي ناوچه كنارک شهداي ناوچه كنارک ناوچه كنارک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر