کد خبر: 1043196 A

محسنی اژه‌ای در پاسخ به ایلنا:

معاون اول قوه قضاییه در واکنش به شایعات مربوط به خانواده خود، گفت: اجمالاً این موضوع کذب محض است؛ در فرصت بیشتری توضیح خواهم داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در پاسخ به خبرنگار ایلنا در خصوص حواشى مطرح شده پیرامون خانواده خود، اظهار کرد: اجمالاً کذب محض است و در فرصت بیشترى توضیح خواهم داد.

وی در خصوص حواشی پیرامون فوت بهنام محجوبی مطرح شده است گفت: زندان محدودیت‌هاى خاص خود را دارد و زندانیان ما نسبت به زندانیان دنیا از جهات مختلف وضعیتشان بهتر است و هزینه‌اى که براى درمان و بهداشت مخصوصاً در رابطه با  کرونا مى‌شود بسیار بالا و قابل توجه است هم‌چنین در رابطه با ارفاقاتی که به زندانیان می‌شود، وضعیت ما بی‌نظیر است و هیچ کجا به اندازه ایران ارفاق صورت نمی‌گیرد.

محسنی‌ اژه‌‌ای بیان کرد: معتقدم وضع ما خیلى بهتر است و قصد ما کاهش ورود به زندان است که لازمه آن این است که فرد مرتکب جرم نشود و اگر شد به زندان نرود. الزاما و در مجلس تلاش شد و خیلى از حبس‌ها کاهش پیدا کرد و بر مجازات‌هاى جایگزین تکیه شده است و در حال انجام است. اگر زندانى نسبت به ظرفیت زندان زیاد باشد، امکان تفکیک کامل نیست و طبقه بندى کامل نیازمند کمک دولت و مجلس است.

غلامحسین محسنی اژه ای بهنام محجوبی خانواده محسنی اژه‌ای شایعات خانواده اژه‌ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر