کد خبر: 1041950 A

کدخدایی در جمع خبرنگاران:

سخنگوی شورای نگهبان در خصوص الکترونیکی برگزار کردن انتخابات ریاست جمهوری، گفت: ما مخالفتی با انتخابات الکترونیکی نداریم فقط نیاز است که زیرساخت‌ها فراهم شود هنوز به مرحله تامین زیرساخت نرسیده‌ایم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عباسعلی کدخدایی در جمع خبرنگاران در خصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: مشارکت حداکثری و حضور‌ پرشور مردم همیشه یکی از مسائل مهم بوده است و یکی از بحث‌های جدی است. 

سخنگوی شورای نگهبان افزود: در یک سال گذشته که بحث ویروس منحوس شیوع پیدا کرده است لازم است که اقدامات پیشگیرانه انجام شود.

وی بیان کرد: ما پیش‌بینی کردیم که برای رعایت سلامتی مردم، از خود مردم و نخبگان مردم نظرخواهی کنیم. خوشبختانه امروز در این رقابت‌ها یک گروه از نخبگان ایده‌های خوبی مطرح کردند که برگزیده شد و امیدواریم که اینها در اختیار دستگاه‌های مختلف قرار گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم که این راه برای نظرخواهی از عموم مردم و نخبگان باز باشد.

کدخدایی درباره الکترونیکی برگزار شدن انتخابات نیز گفت: بخش عمده آن به وزارت کشور باز می گردد. بحث الکترونیکی شدن یک بحث فنی است و بارها عرض کردم که هرزمان که زیرساخت‌ها فراهم شود ما نیز آمادگی داریم.

وی ادامه داد: ما مخالفتی با انتخابات الکترونیکی نداریم فقط نیاز است که زیرساخت‌ها فراهم شود هنوز به مرحله تامین زیرساخت نرسیده‌ایم.

انتخابات انتخابات ریاست جمهوری رقابت شورای نگهبان وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر