کد خبر: 1041785 A

دانشگاه صنعتی مالک اشتر برگزار می‌کند؛

دومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، بلاکچین و اقتصاد به میزبانی دانشگاه صنعتی مالک اشتر برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، دومین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش، بلاکچین و اقتصاد توسط دانشگاه صنعتی مالک اشتر با همکاری انجمن علمی مدیریت دانش در پنجم اسفندماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

محورهای کنفرانس شامل بلاکچین و مدیریت دانش، بلاکچین و اقتصاد دانش بنیان و کاربردهای بلاکچین در صنعت می باشد و مقالات مورد پذیرش این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا، کنسرسیوم محتوای ملی و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام نمایه خواهد شد.

دومین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش، بلاکچین و اقتصاد؛ مورد حمایت وزارت علوم تحقیقات و فناوری، دانشگاه های برتر کشور از جمله علم وصنعت ایران، علامه طباطبایی، صنعتی قم، یزد، گیلان، اردکان، پیام نور و دانشگاه بین المللی امام رضا می باشد.

 انجمن علمی اقتصاد توسعه منطقه ای، انجمن علمی فرماندهی و کنترل، اتحادیه انجمن های علمی فناوری، نوآوری و تجاری سازی، انجمن مدیریت ایران، انجمن بلاکچین، انجمن مدیریت فناوری ایران، انجمن تعالی کسب و کار ایران، سازمان سمت، پژوهشگاه رنگ و پیام رسا وابسته به شهرداری تهران، دیگر حامیان این کنفرانس  هستند.

فناوری بلاکچین یک نوع سامانه ثبت اطلاعات و گزارش و اشتراک گذاری میان همه اعضاء یک شبکه می باشد به گونه ای که استفاده از رمزنگاری و توزیع داده ها امکان هک، حذف و دستکاری اطلاعات ثبت شده را از بین می برد. علاوه بر ارتقاء امنیت داده ها، شفافیت، قابلیت ردیابی و تمرکز زدایی از جمله مهمترین ویژگی های این فناوری است.

اولین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش، بلاکچین و اقتصاد آبان ماه سال گذشته در تهران برگزار شد.

blockchain-l

بلاک‌چین دانشگاه صنعتی مالک اشتر کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، بلاکچین و اقتصاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر