کد خبر: 1041615 A

حاج‌محمدی خبر داد؛

رئیس سازمان زندان های کشور در نشست پرسش و پاسخ با کارکنان زندان یاسوج از جذب ۵ هزار پرسنل پاسیار در سازمان های زندان های کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمدمهدی حاج محمدی رئیس سازمان زندان های کشور در دیدار با کارکنان زندان یاسوج با اشاره به اینکه میزان رضایت مندی کارکنان از مدیران اولویت اول از اولویت های دوازده گانه سازمان است گفت: این اولویت نشان دهنده اهمیت ماموریت شما در مراقب از زندانیان و اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی است.

عضو شورای عالی قوه قضاییه افزود: کارکنان زندان ها باید در نقش مروج نیکی ها باشند و به پرورش اخلاق انسانی و اسلامی بپردازند، اگر هدف گزاری و تلاش ما بر تربیت و اصلاح اصول رفتاری افراد باشد، آنگاه شان و حرمت زندانبانی هم در جامعه شناخته می شود.

حاج محمدی با بیان اینکه کارکنان سازمان یک جمع نجیب، محترم و منطقی هستند گفت: امروز ضد انقلاب تمرکز ویژه ای بر موضوع زندانیان دارد و می بینیم که به بهانه بیماری یک زندانی چه موج سیاه نمایی علیه زندان ها راه می اندازند در حالی که حقیقت امر این است که آنها دلشان برای زندانی نیز نمی تپد بلکه به دنبال اهداف دیگری هستند.

وی در ادامه اظهار داشت: مراقب باشید بهانه به دست ضدانقلاب ندهید تا خدایی ناکرده زندان محلی برای آسیب زدن به نظام اسلامی نباشد.

حاج محمدی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع قانون تسری نیز پرداخت و گفت: این قانون که در سال ۹۱ تصویب ولی تا به امروز اجرا نشده بود با تلاش و پیگیری شبانه روزی و لطف خداوند در بودجه سال ۱۴۰۰ پیش بینی شد.

وی اظهار داشت: تا زمان تصویب نهایی این قانون در مجلس شورای اسلامی پیگیری های ما ادامه دارد تا انشاالله این قانون به تصویب نهایی برسد و کارکنان نباید بی جهت نگران باشند و با اندکی صبوری اجرای این قانون از ابتدای سال آتی صورت خواهد گرفت.

محمد مهدی حاج محمدی در پایان گفت: با پیگیری های صورت گرفته مجوز جذب ۵۰۰۰نیروی پاسیار را اخذ کرده ایم تا با بکارگیری این تعداد بخشی از فشار کاررا از دوش پرسنل برداریم.

 

سازمان زندان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر