کد خبر: 1039587 A

در گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد؛

دبیر تشکیلات و مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران از برگزاری بیست و هشتمین مجمع این انجمن خبر داد.

هادی عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اعلام خبر برگزاری بیست و هشتمین مجمع این انجمن گفت: مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی  ایران با حضور شخصیتهای سیاسی و اجرایی و صنفی کشور و اعضای انجمن در سراسر کشور  و با پاسداشت ایثارگری‌های شهدای جامعه پزشکی کشور در ایام یکساله اخیر و در همه‌گیری بیماری کرونا بصورت عمدتا مجازی و با تعدادی محدود از اعضای شورای مرکزی انجمن با  رعایت موازین و پروتکل‌های بهداشتی در کانون توحید برگزار می شود. 

وی افزود:  جلسه مجمع  صبح روز جمعه اول اسفند از ساعت ۱۰  تا ۱۲ و با سرود ملی و قرائت قران کریم و همچنین گزارش دبیرکل انجمن آقای محمدرضا ظفرقندی آغاز خواهد شد و سپس سخنرانان به ایراد  سخنرانی خواهند پرداخت. اولین سخنران مدعو به مسائل کشور در گذشته و حال خواهند پرداخت و سخنران دیگر که  ویژه خواهند بود، بصورت اختصاصی درمورد مسائل یکساله جامعه پزشکی و همچنین اتفاقات اخیر و پیشروی کشور به سخن خواهند پرداخت.

وی ادامه داد: در ادامه پانل سیاسی خواهد بود  که در عصر وشب روز جمعه اول اسفند  از ساعت ۱۸ لغایت ۲۰  با حضور سه تن  از تحلیل گران و کارشناسان سیاسی و اجتماعی کشور در مورد انتخابات ریاست جمهوری و ابعاد مختلف در داخل و خارج  آن به ایراد سخن و تحلیل خواهند پرداخت و در پایان به سوالات  اعضای حاضر پانل  پاسخ داده خواهد شد.

دبیر مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران گفت: لازم است تاکید کنم که برنامه پانل صنفی قبل از افتتاحیه و مجمع در روز  پنج شنبه ۳۰ بهمن از ساعت ۱۸ تا ۲۰/۳۰ برگزار می‌شود که در مورد مسایل و مشکلات جامعه پزشکی در دوره بیماری کوید۱۹  و همچنین واکسیناسیون کرونا، تعرفه‌های پزشکی، مالیات پزشکان و همچنین نسخ الکترونیک و مسائل بیمه‌ای با حضور مسولین نظام پزشکی و بیمه تامین اجتماعی و وزارت بهداشت برگزار خواهد شد و در این پانل به سوالات اعضای انجمن و دیکر میهمانان شرکت کننده  از جامعه پزشکی پاسخ داده می‌شود. 

وی افزود: بخاطر شرایط محدودیت، برگزاری مجمع امسال به صورت مجازی خواهد بود؛ برنامه افتتاحیه و مجمع صبح جمعه است ولی پانل‌های سیاسی و صنفی  جدا برگزار می‌شود.

عبداللهی در پایان گفت: قطعنامه مفصل این تشکل هفته آینده درباره مسائل جاری کشور و در زمینه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و مسائل یکسال گذشته و پیش روی جامعه پزشکی کشور صادر خواهد شد که به تمام خبرگزاری‌های کشور ارسال می‌شود.

 

هادی عبداللهی دبیر تشکیلات و مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر