کد خبر: 1039285 A

معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در اطلاعیه‌ای زمان و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون تشریحی جذب عمومی تصدی منصب قضاء قوه قضائیه سال ۱۳۹۹ را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، متن اطلاعیه معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در اطلاعیه‌ای زمان و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون تشریحی جذب عمومی تصدی منصب قضاء قوه قضائیه به شرح زیر است:

"بدینوسیله به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون تشریحی جذب عمومی تصدی منصب قضا سال ۱۳۹۹ می‌رساند، کارت‌ شرکت در آزمون مذکور از روز سه شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۲۸ بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

داوطلبان برای مشاهده و پرینت کارت در مهلت تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذکور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با وارد کردن اطلاعات ثبت‌نامی یا شناسنامه‌ای (شماره پرونده و کدر رهیگری و نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مراجعه نمایند.

بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور در روز پنجشنبه  مورخ ۹۹/۱۱/۳۰ از ساعت ۸:۳۰ الی۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ با شماره تلفن  ۳۶۱۸۲۱۶۰ - ۰۲۶ (واحد رفع نقص کارت در سازمان سنجش آموزش کشور) تماس حاصل فرمایند.

 ضمناً آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ  اول اسفندماه سال جاری  منحصراً در شهر تهران برگزار می‌شود."

 

 

 

 

آزمون تشریحی جذب عمومی تصدی منصب قضاء قوه قضائیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر