کد خبر: 1038701 A

عصر امروز انجام می‌شود؛

جبهه اصلاح‌طلبان ایران عصر امروز نخستین جلسه رسمی خود را برگزار و فعالیت پیرامون انتخابات‌های سال آینده را آغاز می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نخستین جلسه نهاد اجماع‌ساز جدید اصلاح‌طلبان که با نام «جبهه اصلاح‌طلبان ایران» در انتخابات آینده فعالیت خواهد کرد، عصر امروز یکشنبه ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۹ با حضور اعضای آن برگزار می‌شود.

بر اساس شنیده‌ها پیش‌تر یکی از اعضای این نهاد در گفت‌وگویی از حضور و سخنرانی سید محمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات در این جلسه و آغاز به کار این نهاد با حضور خاتمی خبر داده بود که این خبر صبح امروز در گفت‌وگوی جواد امام دبیرکل مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب و فعال سیاسی نزدیک به رئیس دولت اصلاحات، تکذیب شد.

همچنین در شرایطی که گمانه‌زنی درخصوص ریاست این نهاد جدید ادامه دارد؛ حسین مرعشی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی روز گذشته طی گفت‌وگویی از بالا بودن احتمال ریاست بهزاد نبوی بر این نهاد سخن گفت. بر اساس سخنان مرعشی در این گفت‌وگو به‌نظر می‌رسد بهزاد نبودی که ریاست سنی این مجموعه را در نخستین جلسه برعهده خواهد داشت، در ادامه از سوی اعضا به عنوان رئیس جبهه اصلاح‌طلبان ایران انتخاب شود.

گفتنی است در این جلسه که ساعت ۱۶ عصر امروز در جماران برگزار می‌شود، دبیران کل یا نمایندگان رسمی احزاب به همراه ۱۵ عضو حقیقی گردهم آمده و به صورت رسمی فرآیند فعالیت‌های خود پیرامون سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا را آغاز خواهند کرد.

جبهه اصلاح طلبان ایران شورای هماهنگی اصلاح طلبان جبهه اصلاحات ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر