کد خبر: 1038266 A

با حکم وزیر کشور صورت گرفت؛

​طی حکمی از سوی وزیر کشور، سید اسماعیل موسوی مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور با حفظ سمت به عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات کشور منصوب شد.

 
به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ طی حکمی از سوی رحمانی فضلی وزیر کشور سید اسماعیل موسوی مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور به عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات کشور منصوب شد.

بر اساس این گزارش، متن کامل این حکم، که خطاب به سید اسماعیل موسوی، مدیرکل دفتر انتخابات صادر شده است، بدین شرح است:

 با عنایت به عزم و اراده و تاکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری انتخابات با شکوه بر مدار قانون، به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات کشور در امر برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، دومین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و اولین میاندوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران، منصوب می نمایم.

امید است در پرتو عنایت حضرت حق تعالی و رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید، انتخابات ۱۴۰۰؛ با مشارکت حداکثری و در شأن ملت بزرگ ایران، در فضایی امن همراه با نشاط و آرامش برگزار و در آن، حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس مطابق با مُرّ قانون رعایت شود.

با توجه به همزمانی، اهمیت و حساسیت انتخابات پیش رو؛ لازم است با هماهنگی رئیس ستاد انتخابات کشور و اتخاذ تدابیر مناسب و شایسته و همچنین با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص در امر انتخابات، برگزاری مستمر جلسات با کلیه دست اندرکاران، پیگیری موضوعات و مصوبات ستاد و اطلاع رسانی دقیق پیرامون روند انتخابات، به نحوی برنامه ریزی شود تا فرآیندهای انتخابات در زمان مقرر اجرا گردد.

عبدالرضا رحمانی فضلی

وزیر کشور

وزیر کشور ستاد انتخابات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر