کد خبر: 1037024 A

راهپیمایی نمادین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب به صورت خودرویی و موتوری در سراسر کشور آغاز شد. 

براساس دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و بیانیه سازمان تبلیغات اسلامی، مراسم سالگرد پیروزی انقلاب به دلیل شیوع بیماری کرونا و نگرانی از آغاز موچ چهارم این همه‌گیری امسال بصورت نمادین برگزار می شود. 

مسیرهای تردد ویژه موتور سیکلت در راهپیمایی ۲۲ بهمن عبارتند از:

مسجد امام حسین میدان امام حسین خیابان انقلاب میدان انقلاب خیابان آزادی میدان آزادی (مسیر شماره یک)

مسجد دارالسلام میدان منیریه خیابان شهید معیری خیابان کارگر میدان انقلاب خیابان آزادی میدان آزادی (مسیر شماره چهار)

مسجد الجواد میدان هفت تیر خیابان شهید آیت الله دکتر مفتح خیابان انقلاب خیابان آزادی میدان آزادی (مسیر شماره پنج)

مسجد حضرت امیر (ع) خیابان کارگر شمالی میدان انقلاب خیابان آزادی (مسیر شماره شش)

میدان آزادی مسجد المهدی خیابان ستارخان خیابان شادمهر خیابان آزادی میدان آزادی (مسیر شماره هفت)

مسجد حجت ابن الحسن خیابان رودکی خیابان آزادی میدان آزادی (مسیر شماره هشت)

مسیر تردد خودروها در راهپیمایی ۲۲ بهمن عبارتند از:

مسجد جامع ابوذر، میدان ابوذر، خیابان ابوذر، بزرگراه شهید آیت الله سعیدی، میدان آزادی (مسیر شماره دو)

مسجد امام هادی خیابان شهید آقایی میدان معلم خیابان تختی بزرگراه شهید آیت الله سعیدی میدان آزادی (مسیر شماره سه)

مسجد امام سجاد خیابان آیت الله اشرفی اصفهانی میدان صادقیه خیابان جناح میدان آزادی (مسیر شماره ۹)

مسجد امام جعفر صادق (ع) میدان آزادی خیابان جناح میدان آزادی (مسیر شماره ۱۰)

مسجد جامع رسول اکرم خیابان تهرانسر خیابان شاهد خیابان گلها بزرگراه فتح شرق میدان فتح بزرگراه ایت الله سعیدی میدان آزادی(مسیر شماره ۱۱)

مسجد نظام مافی خیابان آیت الله کاشانی میدان صادقیه خیابان جناح میدان آزادی (مسیر شماره ۱۲)

702e4b22-2fcf-484e-be54-6485aaabf305

0ee0121b-435e-45da-99f9-07771b881a4e

11

22 بهمن

22 بهمن

22 بهمن

در این مراسم سه فروند موشک بالستیک بصیر، دزفول و قیام نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی در مسیر راهپیمایی امروز به نمایش گذاشته شدند.  

13991122000106_Test_PhotoN (1)

22 بهمن

22 بهمن

22 بهمن

22 بهمن

توصیه‌های پلیس راهور برای برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا توصیه‌هایی را به رانندگان درباره چگونگی برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن ارائه کرد.

«سرهنگ عین‌اله جهانی» معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت خودرویی و موتوری در سراسر کشور گفت: با عرض تبریک سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همانطور که می‌دانید، راهپیمایی امروز ۲۲ بهمن به عنوان اولین و مهمترین تجربه راهپیمایی با وسیله نقلیه است.

وی با بیان اینکه خودروها و موتورسیکلت‌ها و دوچرخه‌سواران در این راهپیمایی حضور دارند، ادامه داد:  مسیرهای راهپیمایی از روزهای گذشته در سراسر کشور پیش‌بینی و اعلام شده است، بنابراین درخواست ما این است که هر گونه راهپیمایی صرفا از مسیرهای تعیین شده باشد.

 معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد: همچنین هنگام ورود به مسیر راهپیمایی رانندگان وسایل نقلیه با رعایت نظم و انضباط ترافیکی و با آرامش کامل و رعایت حق تقدم و سایر مقررات راهنمایی و رانندگی عمل کنند.

سرهنگ جهانی خاطرنشان کرد: تمام مسیرهای راهپیمایی تحت مدیریت ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی قرار دارد و تیم‌های گشتی ما و نیروهای پیاده راهنمایی و رانندگی به فاصله یک صد متری در طول مسیر راهپیمایی مستقر شده‌اند.

وی ادامه داد: رانندگان وسایل نقلیه در مسیرهای راهپیمایی با آرامش کامل و سرعت مطمئنه حرکت کنند. نیروهای گشتی و پیاده پلیس در فاصله یک صد متری مستقر شده‌اند. اگر تصادفی در حین حرکت اتفاق بیفتد، رانندگان توجه داشته باشند به سرعت از محل حادثه عکس تهیه کرده و خودروها را به سمت راست خیابان منتقل کنند تا با انسداد مسیر مواجه نشویم.

 معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد: رانندگان وسایل نقلیه ضمن توجه کافی و لازم به اطراف و جلو در حین رانندگی حتما فاصله طولی لازم را در حین رانندگی رعایت کنند. راکبان موتورسیکلت و دوچرخه‌سواران نیز توجه داشته باشند با انضباط و به صورت ستونی و با دقت بیشتر در راهپیمایی حضور داشته باشند. همچنین استفاده از کلاه‌ ایمنی برای راکبان موتورسیکلت و دوچرخه‌سواران توصیه می‌شود.

سرهنگ جهانی خاطرنشان کرد: در حین ورود و خروح به مسیر راهپیمایی رانندگان به حق تقدم‌ها و سایر مقررات راهنمایی و رانندگی توجه کرده تا ان‌شاءالله با انضباط بیشتری راهپیمایی ۲۲ بهمن را با وسایل نقلیه برگزار کنیم.

22 بهمن

تدابیر امنیتی و ترافیکی برای برگزاری باشکوه مراسم ۲۲ بهمن اندیشیده شده است

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در مراسم چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: تدابیر امنیتی و ترافیکی برای باشکوه برگزار شدن مراسم ۲۲ بهمن اندیشیده شده است.

«حسین رحیمی» فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در مراسم چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: تدابیر امنیتی، انتظامی و ترافیکی لازم برای برگزاری هر چه با شکوه‌تر مراسم یوم الله ۲۲ بهمن در تهران بزرگ اندیشیده شده است.

وی ادامه داد: به فضل خداوند امروز دنیا خواهد دید که حضور با شکوه مردم در حقیقت مهر تأییدی بر حقانیت انقلاب و مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب خواهد بود.

رییس پلیس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: امروز انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اوج عزت و اقتدار و سربلندی قرار دارد. انقلاب ما هیمنه پوشالین ابرقدرت ها را در هم شکست.

موتورسواران از تغیر مسیر ناگهانی در طول مراسم راهپیمایی خودداری کنند

سرهنگ همه‌خانی گفت: موتورسواران از تغیر مسیر ناگهانی در طول مراسم راهپیمایی خودداری کنند.

سرهنگ علی همه خانی ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی متفاوت امسال نسبت به سنوات گذشته اظهار داشت: با توجه به برگزاری خودرویی  و موتوری مراسم امسال  و تردد خودروها و موتورسیکلت سواران در مسیرهای 12 گانه اعلامی لازم است موتورسیکلت سواران محترم، نسبت به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی بیش از پیش  اهتمام داشته باشند.

وی افزود: از موتورسیکلت سواران می‌خواهیم که تنها در مسیرهای اعلامی 6 گانه که اطلاع رسانی شده است حرکت نموده و از ورود به مسیرهای تردد خودروها و تداخل ترافیک با مسیر آنها جدا خودداری نمایند.

وی گفت: همچنین موتورسواران محترم از تغیر مسیر ناگهانی در طول مسیر جشن خودداری نمایند چرا که تغیر مسیرناگهانی می تواند باعث بروز حادثه و ایجاد خطر برای دیگر شرکت کنندگان در این مراسم گردد.

بنابراعلام   مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ همه خانی بیان داشت: موتورسواران همچنین به طور ویژه تمام حواس خود را به جلو معطوف داشته و ضمن اینکه از کلاه کاسکت استفاده می نمایند حتما به توصیه های پلیس راهور مستقر در تقاطع ها و معابر گوش فرا دهند.

وی افزود: موتورسواران گرامی حتما حواس خود را به  ترک نشین خود نیز معطوف دارند  تا از هرگونه حادثه و اتفاق ناگوار جلوگیری کنند.

حضور یک کلینیک سیار اورژانس در راهپیمایی ۲۲ بهمن

رییس اورژانس تهران از آماده‌باش نیروهای اورژانس در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد.

«پیمان صابریان» رییس اورژانس تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: از ساعات اولیه صبح امروز نیروهای اورژانس تهران در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن مستقر شده‌اند.

وی ادامه داد: ۴۹ دستگاه آمبولانس، ۶۵ دستگاه موتورلانس، ۴ دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک کلینیک سیار آماده خدمت‌رسانی به شهروندان در مراسم ۲۲ بهمن است.

وضعیت مناسب تردد در روز ۲۲ بهمن

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت مناسب تردد در روز ٢٢ بهمن حدود ساعت ١١ صبح خبر داد.

 سرهنگ علی همه‌خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیکی روز ٢٢ بهمن حوالی ساعت ١١ گفت: خوشبختانه با همکاری همشهریان تهرانی در رعایت تمهیدات ترافیکی تعین شده  از سوی پلیس در خصوص معابر تردد و شیوه متفاوت راهپیمایی (موتوری و خودرویی ) امسال باید بگویم در بحث تردد و ترافیک  مشکلی نداریم.

وی ادامه داد: با حضور و آماده باش صد درصد پلیس راهور تهران بزرگ بدون هیچ خلل مراسم باشکوه سالگرد انقلاب اسلامی آغاز شده و بسیار پر شور  با حضور موتورسواران و رانندگان در مسیر های تعین شده در حال برگزاری است.

ad8d8715-6ac5-4d7a-a1fb-fc04cea71c2b

903c8434-20f4-47c3-8043-741701856586

872fbdb4-02c2-4065-a670-1f3075a3b888

1ea50337-766c-4480-bcef-2fa9e9b8a715

1ca5bc93-3750-456d-b1dc-be252d414b86

مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در امنیت کامل برگزار شد

جانشین رییس پلیس تهران بزرگ گفت: مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن با استقبال مردم و در کمال امنیت برگزار شد.

سردار حمید هداوند جانشین رییس پلیس تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: الحمدالله مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به صورت موتوری و خودرویی در نظم و انضباط کامل برگزار شد.

وی ادامه داد: مردم از راهپیمایی موتوری و خودرویی استقبال کرده و همچنان مراسم ادامه دارد.

جانشین پلیس تهران بزرگ درباره وضعیت امنیتی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: خداروشکر امنیت به صورت کامل برقرار است و ترافیک نیز روان است و هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است.

به گفته سردار هداوند نیروهای پلیس تا پایان مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در خیابان و معابر حضور دارند.

۲۲ بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر