کد خبر: 1035410 A

دقایقی قبل و با حضور رئیس جمهور؛

چهل و هفتمین برنامه افتتاح طرح‌های ملی به‌منظور بهره‌برداری از چند طرح بزرگ وزارت جهاد کشاورزی با حضور رئیس جمهور آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دقایقی قبل چهل و هفتمین برنامه افتتاح طرح‌های ملی به منظور بهره برداری از چند طرح بزرگ وزارت کشاورزی با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور آغاز شد.

در مراسم امروز سیصد و ۷۲ طرح گلخانه‌ای به مساحت ۹۵۴ هکتار و با اعتبار چهار هزار و دویست میلیارد تومان و اشتغالزایی یازده هزار و پانصد نفر در سراسر کشور افتتاح خواهد شد؛ همچنین فاز یک و دو مجتمع دامداری با ظرفیت ۲۰ هزار راس گاو شیرده و با اعتبار هفتصد میلیارد تومان و اشتغالزایی ۳۵۰ نفر در استان مرکزی به بهره برداری می‌رسد.

آغاز بکار ۳۲ استودیو تولید برنامه‌های جهاد کشاورزی در کشور و رونمایی از شبکه سراسری آموزش کشاورزی با ۴۲ کانال پخش از دیگر برنامه‌های چهل و هفتمین مراسم افتتاح طرح‌های ملی است.

طرح‌های وزارت جهاد کشاورزی مجموعا با سرمایه گذاری چهار هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان برای یازده هزار و ۸۵۰ نفر اشتغال ایجاد می‌کند.

همچنین همزمان با سی و پنجمین دورهِ معرفی و تجلیل از برگزیدگان ملی بخش کشاورزی؛ برترین‌های این بخش معرفی و به آن‌ها لوح تقدیر و جوایزی اهدا خواهد شد.

 

حسن روحانی رئیس جمهور پویش الف ب ایران افتتاح طرح های وزارت کشاورزی طرح های ملی وزارت کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر