کد خبر: 1035347 A

نیکزاد در جریان بررسی طرح جهش تولید و تأمین مسکن:

نائیب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دون حضور رئیس جمهور در شورای عالی مسکن امکان پیش بردن کارها فراهم نیست و وزرا هم باید باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی نیکزاد در جلسه علنی امروز (  در جریان بررسی طرح «جهش تولید و تأمین مسکن»،گفت: مسکن یک مقوله فرابخشی است و برنامه ریزی برای تولید مسکن بدون بسیج بخش‌های گوناگون و هماهنگی میان آنان امکان پذیر نیست.

نائیب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:بدون حضور رئیس جمهور در شورای عالی مسکن امکان پیش بردن کارها فراهم نیست، در طرح جهش تولید و تأمین مسکن چند تن از وزرا در نظر گرفته شده اند اما بنده معتقدم که وزیر نفت نیز جهت تأمین گازرسانی به پروژه‌های مسکن و همچنین وزیر جهاد کشاورزی هم به جهت آنکه یکی از محورهای اساسی مسکن، زمین و تسهیلات است، در شورای عالی مسکن حضور داشته باشند.

وی درباره پیشنهاد یکی از نمایندگان مبنی بر اینکه مسئول کمیته امداد هم باید در شورای عالی مسکن حضور داشته باشد، عنوان کرد: اگر قرار باشد مسئول کمیته امداد در شورای عالی مسکن باشد، بنیاد مستضعفان، سازمان بهزستی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هم باید در شورای عالی مسکن حضور داشته باشند.

نیکزاد بیان کرد:از طرف نهادهای حمایتی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شورای عالی مسکن حضور دارد و کافی است. فلسفه مسکن مهر این بود کسانی که زمین، پول و تسهیلات ندارند، خانه برای آنان ساخته شود.

 

علی نیکزاد طرح جهش تولید و تأمین مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر