کد خبر: 1035216 A

امیر سیاری:

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران نیروی هوایی ارتش در دوران دفاع مقدس جانانه در برابر متجاوزان جنگید،گفت: عملیات‌های پیچیده و مهمی نیروی هوایی ارتش را هرگز فراموش نمی‌کنیم.

به گزارش ایلنا، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع دانشجویان ورودی ورودی ۹۷ دانشگاه علوم و فنون شهید ستاری که صبح امروز شنبه ۱۸ بهمن ۹۹ در دانشگاه علوم و فنون شهید ستاری برگزار شد، ضمن تبریک روز نیروی هوایی ارتش اظهار کرد: به نیروی هوایی ارتش که در دوران دفاع مقدس جانانه در برابر متجاوزان جنگیدند و عملیات‌های پیچیده و مهمی را انجام دادند افتخار می‌کنیم.

معاون هماهنگ کننده ارتش درباره برگزاری دوره معارف جنگ در دانشگاه علوم و فنون شهید ستاری گفت: هیات معارف جنگ تا کنون دانشجویان زیادی را با دفاع مقدس آشنا کرده و این برنامه موثر هر ساله با کیفیت بهتری در حال برگزاری است.

امیر دریادار سیاری با تاکید بر اینکه باید با تلاش بیشتر ارزش‌های دفاع مقدس را حفظ و آن را ترویج کنیم، ادامه داد: همانطور که فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) فرمودند دفاع مقدس برای ما یک گنجینه است و باید از آن استفاده کرد و دانشجویان می توانند از تجربیات پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و  شنیده های دوران جنگ تحمیلی آگاه و با ارزش های دفاع مقدس بیشتر آشنا  و بهره لازم را ببرند.

امیر سیاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر