کد خبر: 1033724 A

جهانگیری در پاسخ به ایلنا:

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به نامه‌ خود به رهبر انقلاب در مورد بودجه، تاکید کرد: اگر بعد از آن نامه به مسائل توجه می‌شد و آقای قالیباف جلسه مشترکی با دولت برگزار می‌کرد مسائل حل می‌شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اسحاق جهانگیری در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در واکنش به رد کلیات بودجه در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی یکی از مهمترین کارهایی که در طول یک‌سال انجام می‌دهد بررسی لایحه بودجه است؛ وقتی این لایحه رد می‌شود به این معنا است که خوب نتوانسته‌اند مدیریت کنند.

وی افزود: ساعت ١٠:٣٠ صبح روز ششم بهمن به مقام معظم رهبری نامه نوشتم و برخی مسائل بودجه را خدمت ایشان گفتم؛ ساعت ١٣:٣٠ یعنی دو ساعت و نیم بعد از دفتر با ما تماس گرفتند که آقا جواب نامه را داده‌اند؛ مدیریت اینگونه است. پاسخ خطاب به آقای قالیباف بود که به مسائل توجه شود. اگر بعد از آن نامه به مسائل توجه می‌شد و جلسه مشترک با دولت برگزار می‌شد به نظر من مسائل حل می‌شد.

معاون اول رئیس‌جمهور در خصوص اظهارات دولت‌مردان جدید آمریکا در خصوص برجام گفت: رئیس‌جمهور جدید آمریکا در رقابت‌های انتخاباتی علیه سیاست‌های ترامپ صحبت کرده است که یکی از آن‌ها رویکرد او نسبت به برجام است.

قالیباف بودجه 1400 دولت رد بودجه توسط مجلس یازدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر