کد خبر: 1033457 A

بادامچیان:

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: خورشید انقلاب همچنان در پنج قاره جهان پرتو افشانی می‌کند و گرمابخش حرکت‌های اسلامی و آزادی‌خواه در جهان است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران این حزب با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر افزود: دهه فجر امسال را در حالی گرامی می‌داریم که در آستانه ورود به قرن جدید و شکل‌گیری تمدن نوین جهانی اسلام هستیم.

 

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: معادلات قدرت با ظهور انقلاب اسلامی طی چهار دهه گذشته به شدت تغییر کرده است و انقلاب اسلامی از میان گرد و غبار توطئه‌ها و دسیسه‌های آمریکا و اروپا و سلطه‌گران جهانی هر روز نیرومندتر، پرقدرت تر و با صلابت تر در سپهر سیاست جهانی حضور دارد.

بادامچیان تصریح کرد: ما در شرایطی دهه فجر امسال را برگزار می‌کنیم که با اطمینان و آرامش به طرف گام دوم انقلاب پیش می رویم در حالی که زلزله در ارکان قدرت غرب افتاده است و مقبولیت و مشروعیت نظام‌های لیبرال دموکراسی در پایین‌ترین سطح ممکن است.

وی با اشاره به اوضاع آشفته آمریکا در انتخاب چهل و ششمین رییس جمهوری این کشور گفت: امروز هیچ فیلسوف سیاسی در غرب وجود ندارد که به لحاظ شخصیت شناسی مردم‌سالارانه از نظام‌های موجود در غرب به ویژه آمریکا دفاع کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: امروز جهان سرمایه‌داری در درون خود تضادها و تعارضات غیرقابل پیش بینی و غیر قابل حلی را حمل می‌کند که بدون شک افول و فروپاشی نتیجه قطعی آن است و در مقابل انقلاب اسلامی روز به روز در منطقه و جهان رشد و پویایی خود را نشان می‌دهد.

 وی اضافه کرد: جمهوری اسلامی با ثبات‌ترین کشور جهان است که در توفان‌های جنگ سخت و نرم پیروزمندانه بیرون آمده و رخ به جهانیان نشان می‌دهد.

بادامچیان آرمانخواهی، عدالت جویی، حمایت از مستضعفین، استقلال و مردم سالاری دینی را از مولفه‌های گفتمان انقلاب اسلامی دانست و گفت: ما در گام دوم انقلاب رکوردهای خوبی از دستاوردهای انقلاب داشتیم و نشان دادیم زیست سیاسی و اقتصادی بدون اتکا به آمریکا یک مزیت در جهان امروز است و شدنی است.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در ادامه در مورد دولت بایدن گفت: در چینش کابینه بایدن احساس خوبی مشاهده نمی‌شود بایدن با یک قدرت متزلزل در حال فروریزی روبه روست و چاره‌ای جز رو آوردن به امور داخلی آمریکا و حل و فصل مسائل ضد آمریکا در سطح بین‌الملل ندارد.

وی اضافه کرد: غلط بودن تحلیل‌های برخی جریان‌های داخلی در رابطه با دولت بایدن مشخص و عیان شده است.

بادامچیان تصریح کرد: در این شرایط، ایران راه استوار و محکم انقلاب مردم‌سالار اسلامی را ادامه می‌دهد و تحریم ۴۰ ساله را پشت سر گذاشته است. جمهوری اسلامی منابع قدرت خود را در حوزه هسته‌ای، سیاست‌های انقلابی و اقتدار دفاعی موشکی و غیر موشکی خود را با هیچ چیز معامله نمی‌کند.

وی ادامه داد: رزمایش‌های سپاه و ارتش در زمین و هوا پیام‌های روشنی برای ماجراجویان آمریکایی و صهیونیستی داشت آن‌ها فهمیدند قدرت ارتش ایران کمتر از سپاه نیست و سپاه در اوج قدرت نمایی در منطقه حضور دارد و این را بررسی‌های سنتکام  به بایدن گفته است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: آمریکا باید هر چه زودتر نیروهای خود را از غرب آسیا تخلیه کند و پایگاه‌های خود را از تیررس موشک‌ها و پهپادهای ایرانی که در لحظه توفان به پا می‌کنند خارج سازد.

وی همچنین پیشرفت‌های علمی و فنی در کشور را غرورانگیز دانست و با اشاره به روز فناوری فضایی گفت: ملت ایران در بسیاری از رشته‌های علمی در جهان حرف اول را می‌زند یا جزو ۱۰ قدرت علمی جهان است. این دستاورد عظیم به برکت انقلاب اسلامی به دست آمده و باید قدر آن را دانست.

 

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر