کد خبر: 1033016 A

قالیباف در نطق پیش از دستور:

رئیس مجلس تاکید کرد: بانوان و مادران جامعه رهبران اساسی و پایه اصلی تربیت در جامعه هستند، فرهنگ ما، ترییت مادی و معنوی ما نیز در این مهم ریشه دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدباقر قالیباف در ابتدای جلسه علنی امروز (   مجلس شورای اسلامی  در نطق پیش از دستور ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) گفت: این ولادت مبارک و فرارسیدن روز مادر را به تمام زنان و بانوان کشورمان تبریک و تهنیت می گویم.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:بدون شک سعادت یا شقاوت هر جامعه ای به بانوان آن جامعه بستگی دارد؛ چرا که بانوان و مادران جامعه رهبران اساسی و پایه اصلی تربیت در جامعه هستند، فرهنگ ما، ترییت مادی و معنوی ما نیز در این مهم ریشه دارد.

وی افزود: پیروزی انقلاب، تداوم انقلاب، دوران دفاع مقدس و شرایط سخت اقتصادی امروز نشان داد که بانوان و زنان ایرانی در اوج همراهی توانستند ایفای نقش کنند.

قالیباف خاطر نشان کرد:ما با همه وجودمان مجاهدت های خاموش مادران ایران عزیزمان را درک می کنیم و قدردان آن هستیم و فداکاری و زحمات این عزیزان را برای مردم و انقلاب ارج می نهیم، برای تمامی آنها آرزوی موفقیت داریم، در این فرصت نیز به بانوان محترم مجلس به صورت ویژه عرض تبریک و تهنیت داریم.

 

روز زن تولد حضرت فاطمه (س)
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر