کد خبر: 1031696 A

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم از محکومیت ۹۲ میلیارد ریالی عاملان قاچاق پارچه و البسه در ۳سه پرونده خبر داد.

به گزارش ایلنا، مهدی ریاضی گفت: مامورین کاشف در حین کنترل خودروهای عبوری از یک دستگاه تریلر، محموله پوشاک به ظن قاچاق را کشف و گزارشی برای رسیدگی به اداره کل تعزیرات قم  ارسال کردند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم افزود: شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی قم به دلیل عجز متهم از ارائه مدارک قانونی، تخلف را محرز اعلام و وی را به ضبط محموله پوشاک مکشوفه و پرداخت ۳۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

وی همچنین از رسیدگی به پرونده کشف محموله پارچه از یک دستگاه خودرو سواری خبر داد و گفت: شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز  پس از احراز تخلف، متهم را به پرداخت ۳ میلیارد و ۷۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم و حکم به ضبط محموله مکشوفه صادر کرد.

ریاضی همچنین از دریافت گزارش کشف محموله پوشاک به ظن قاچاق از سوی مامورین انتظامی، خبر داد و تصریح کرد: این پرونده در شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز بررسی و نهایتا پس از احراز تخلف متهم به ضبط محموله مکشوفه و پرداخت ۲۱ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد و محموله پوشاک مشکوفه قاچاق توسط مرجع کاشف، تحویل اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی شد.

قاچاق پارچه قاچاق پوشاک تعزیرات استان قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر