کد خبر: 1031605 A

با حضور امیر سرتیپ نصیرزاده؛

آیین افتتاحیه دوره نظری معارف جنگ شهید علی صیاد شیرازی صبح امروز در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری برگزار شد.

به گزارش ایلنا،  آیین افتتاحیه دوره نظری هیئت معارف جنگ شهید علی صیاد شیرازی، با حضور امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر سرتیپ ناصر آراسته رئیس هیئت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی، حجت الاسلام قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش و جمعی از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس، صبح امروز ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری برگزار شد.

امیر سرتیپ دوم خلبان علیرضا رودباری فرمانده دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری در آیین افتتاحیه دوره نظری هیئت معارف جنگ شهید علی صیاد شیرازی که در این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: این دانشگاه مزین به نام شهید ستاری است و ماموریت اصلی آن تربیت افسران متخصص و با روحیه ایثارگری است.

او با بیان اینکه دانشجویان این دانشگاه همیشه آمادگی برای جان فشانی و خدمت به مردم عزیز ایران را دارند، ادامه داد:  دانشجویان دانشگاه شهید ستاری قدم در مسیر  بزرگ مردانی برداشتند که در طول دفاع مقدس حماسه ها آفریدند.

امیر سرتیپ رودباری با تاکید بر اینکه  اقتدار کشور مدیون خون شهیدان است، خاطر نشان کرد: هر کدام از شهدا اسوه های خاص برای کشورمان هستند و دفاع مقدس بخشی از تاریخ است که می توانیم از چراغ راه آن بهره  های زیادی ببریم.

او در پایان یادآور شد: هیئت معارف جنگ بخشی از انتخاب راه و چراغ روشنی برای ما بوده  و امیدواریم تک تک ما بتوانیم راه شهیدان والامقام را ادامه دهیم.

 

فرمانده نیروی هوایی ارتش امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده دوره نظری معارف جنگ شهید صیاد شیرازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر