کد خبر: 1026559 A

قائم مقام معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: تقویت نهادهای مردمی همکار یکی از اقدامات مهمی است که باید در دستور کار قوه قضائیه قرار گیرد.

به گزارش ایلنا، رضا مسعودی‌فر، قائم مقام معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در سومین جلسه «کارگروه ملی مشارکت نهادهای مردمی با قوه قضائیه»، گفت: هدف از برگزاری این نشست رونمایی از سامانه جامع مشارکت نهادهای مردمی است که با همکاری اداره کل مشارکت های مردمی و سرمایه اجتماعی و مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه راه اندازی و ایجاد شده است.

قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه تصریح کرد: با استفاده از سامانه جامع مشارکت نهادهای مردمی شاهد یک ارتباط دو سویه مابین نهادهای مردمی و ارکان قوه قضائیه خواهیم بود.

مسعودی‌فر اظهار کرد: ما به عنوان نهاد حاکمیتی در قوه قضائیه نیازمند کمک نهادهای مردمی برای رفع مشکلات و چالش های موجود هستیم.

وی خاطر نشان کرد: برای همکاری نهادهای مردمی باید شاخص هایی تعیین شود تا روند همکاری و مشارکت  بر اساس این شاخص ها صورت پذیرد.

وی کلیه نهادهای مردمی فعال کشور را به همکاری با قوه قضائیه دعوت کرد و افزود: نهادهای مردمی با مراجعه به سامانه mosharekat.eadl.ir می‌توانند نسبت به ثبت‌نام خود جهت همکاری با قوه قضائیه اقدام نمایند.

تقویت مشارکت نهادهای مردمی همکار قوه قضائیه قائم مقام معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه رضا مسعودی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر