کد خبر: 1023946 A

دقایقی قبل؛

نمایندگان مجلس در جلسه صحن علنی امروز مجلس اصلاح قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور را در دستور کار دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جلسه صحن علنی امروز (چهارشنبه ۲۴ دی) مجلس شورای اسلامی با حضور ۲۰۷ نفر از نمایندگان و به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس آغاز شد.

احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، دستور کار صحن علنی امروز را به شرح زیر قرائت کرد:

- گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات  شوراهای اسلامی کشور

- گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه معدن که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.

- گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد طرح الحاق دو ماده به کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.

- گزارش کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل چهل و چهارم(۴۴) قانون اساسی در مورد طرح اصلاح مواد(۱) و (۷) قانون اجرای سیاست های کلی اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسی و اصلاحات بعدی آن که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.

- گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده(۱۴) قانون صدور چک مصوب ۱۳۵۵ و اصلاحات بعدی آن

- گزارش شور دوم کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد: طرح یک فوریتی اصلاح ماده الحاقی به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزش یاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش و اصلاحات و الحاقات بعدی

- گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد بررسی کیفیت تامین و توزیع نهاده های دامی

مجلس اصلاح قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا صحن علنی امروز مجلس اصلاح قانون انتخابات شوراها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر