کد خبر: 1022723 A

معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری استان تهران:

معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری استان تهران گفت: دادگاه انقلاب از حیث عملکرد قضائی در ۹ ماهه سال جاری سطح مطلوبی داشته است و امیدواریم این وضعیت تا پایان سال ادامه پیدا کند.

به گزارش ایلنا، در نشست مجازی بررسی عملکرد دادگاه انقلاب با حضور رییس کل دادگستری تهران؛ معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری استان تهران به تشریح آمار عملکرد این واحدهای قضایی پرداخت.

حسن بابایی در این جلسه اظهار کرد: دادگاه انقلاب از حیث عملکرد قضائی در ۹ ماهه سال جاری سطح مطلوبی داشته است و امیدواریم این وضعیت تا پایان سال نیز ادامه پیدا کند.

وی همچنین متوسط زمان رسیدگی به پرونده‌های دادگاه انقلاب را قابل توجه دانست و گفت: مدیران دفاتر قضایی در تعیین اوقات نظارت نمایند تا وقت‌های طولانی مدت  احتیاطی در پرونده‌ها اعمال نشود.

معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری استان تهران افزود: در خصوص آرشیو پرونده‌های دادگاه انقلاب با تشکیل گروه ویژه و تدوین دستورالعمل مربوطه در نظر است تا این مهم نیز با توجه به اهمیت و مسائل امنیتی خاص دادگاه انقلاب آغاز شود.

بابایی همچنین متوسط زمان رسیدگی در مجتمع قضایی ارشاد را ۸۵ روز اعلام کرد و گفت: در این مجتمع شاهد کاهش قابل توجه پرونده‌های مسن هستیم، همچنین عملکرد امسال نسبت به سال گذشته تغییر مثبت بالایی داشته است.

حسن بابایی معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر