کد خبر: 1022593 A

در اینستاگرام مطرح شد؛

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با انتشار پستی در شبکه اجتماعی اینستاگرام از پیگیری و به نتیجه رساندن درخواست یک شهروند روستایی اهل استان خراسان جنوبی از سوی وزارت ارتباطات خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمود واعظی روز یکشنبه با انتشار تصویری از زیرسازی نصب دکل تلفن همراه روستای نوقند در استان خراسان جنوبی، نوشت: توسعه ارتباطات در دولت تدبیر و امید، چه در زمانی که بنده مسوولیت داشتم و چه در دولت دوازدهم که آذری جهرمی عهده‌دار مسئولیت شد، جزو راهبردهای اصلی دولت بوده است. اهمیت این راهبرد و فواید آن، در ایام کرونا خیلی خوب به چشم آمد.

وی ادامه داد: تصویری که می‌بینید مربوط به آماده‌سازی زیرساخت نصب دکل تقویت اینترنت همراه در روستای نوقند در استان خراسان جنوبی است. چندی پیش یکی از ساکنان این روستا به نمایندگی از اهالی منطقه، در شبکه اینستاگرام، از من نسبت به تقویت آنتن‌دهی اینترنت همراه درخواست کمک کرد و من این مساله را به وزیر ارتباطات منتقل کردم.

وی افزود: خوشبختانه همان مخاطب، حالا با ارسال این دو تصویر اعلام کرده که مقدمات تقویت اینترنت همراه نوقند و روستاهای حومه در حال انجام و نسبت به حقیر و وزیر جوان ابراز لطف و محبت کرده است. با وجود ازدیاد مشغله‌ها و کارهای مختلف، معمولا سعی می‌کنم پیام‌های مردم را در شبکه‌های اجتماعی که در آن حضور دارم، بخوانم. درخواست‌های متعددی مطرح می‌شود که بعضا از توان من خارج است و شرمنده می‌شوم، اما درخواست‌هایی را که قابل تحقق هستند، حتما پیگیری می‌کنم.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پایان گفت: نوقند سومین روستایی است که پس از درخواست مخاطبان صفحه اینستاگرام از بنده و مساعدت وزیر ارتباطات، صاحب اینترنت پرسرعت همراه می‌شود. توسعه و تسهیل ارتباطات روستایی البته جزء برنامه‌های محوری دولت است و در این زمینه کارنامه وزارت ارتباطات درخشان بوده است. با این همه ولی هنوز هستند روستاهایی که مشکلاتی از این قبیل دارند و امیدواریم تا پایان دولت، تعداد آنها به حداقل برسد.

157815170

157815171

 

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر