کد خبر: 1022578 A

از سوی مجمع نمایندگان استان کرمان مطرح شد؛

نایب رئیس مجلس از تشکر و قدردانی مجمع نمایندگان استان کرمان از عوامل اجرای برگزاری مراسم سالگرد سردار حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی نیکزاد در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان استان کرمان در پیامی از عوامل اجرای برگزاری مراسم سالگرد سردار حاج قاسم سلیمانی به ویژه از سپاه پاسداران ثارالله استان کرمان، نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و... قدردانی کردند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این پیام تقدیر و تشکر آنها آمده است "سپاس خداوند بزرگ را که توفیق حاصل کرد که در سالگرد شهادت سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی میزبانی دوستداران و شیفتگان آن سرباز ولایت را روزی کرد."

نیکزاد افزود: یک سال پرمشقت از عروج آسمانی حاج قاسم سلیمانی، سردار پورجعفری و ابومهدی المهندس شهدای عرصه مقاومت و ایثار می گذرد، شهدای والامقامی که جهاد با نفس را سرلوحه کار خویش قرار داده و در این مسیر سرآمد روزگار شدند و توانستند نقش ماندگاری بر لوح دل همه آزادیخواهان جهان به یادگار حک کنند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این پیام گفت: علی رغم همه محدودیت های کرونایی موجود، خیل عظیمی از عاشقان و دلدادگان سیدالشهدای مقاومت از اقصی نقاط ایران و جهان همه روزه بر تربت پاکش گرد آمده و یاد و نامش را گرامی داشته اند و بار دیگر ثابت کرده‌اند که دشمنان از شهید سلیمانی و مکتب حاج قاسم بیشتر از سردار سلیمانی هراس دارند.

 

مجمع نمایندگان استان کرمان مراسم سالگرد سردار سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر