کد خبر: 1022301 A

قالیباف در مراسم تجلیل از خانواده شهید فخری‌زاده:

رئیس مجلس گفت: شهید فخری‌زاده مصداق روشن یک نیروی انقلابی بود و قلبش برای اسلام، انقلاب، ایران عزیز و عزت کشورش می تپید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی صبح امروز(یکشنبه، ۲۱ دی) با اشاره به اربعین شهید دکتر محسن فخری زاده، گفت: با آشنایی که با کارهای این شهید عزیز داشتم، وی مصداق روشن یک نیروی انقلابی بود که در همه شرایط و طول زندگی گرانقدرش، وجود و قلبش برای اسلام، انقلاب، ایران عزیز و عزت کشورش می تپید.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شهید فخری‌زاده مصداق واقعی انسانی بود که در راه دفاع از عزت کشور، پیشرفت علم و دانش در زمینه های مختلف و به معنای واقعی قوی شدن، توانست در توسعه علمی و اقتدار  کشور تلاش کند و در نهایت جان عزیز خود را تقدیم ملت ایران عزیز کرد و امروز به مناسبت ایام چهلمین روز شهادت این شهید عزیز در مجلس این توفیق را داریم که از این خانواده گرانقدر با حضور وزیر دفاع قدردانی کنیم.

وی تاکید کرد:با توجه به اینکه مجلس هفته گذشته جلسه علنی نداشت، باید عرض تسلیتی هم بابت رحلت فیسلوف مجاهد و عزیز و گرانقدر آیت‌الله مصباح یزدی که از چهره های برجسته انقلاب اسلامی و از مبارزان و یاران مخلص حضرت امام در قبل و بعد از انقلاب و از بزرگان حوزه بود، داشته باشم. نبود ایشان بدون شک ثلمه‌ای است به مجموعه حوزه و ملت عزیز ما، این رحلت را به محضر مقام معظم رهبری، خانواده محترم ایشان و همه ملت عزیز ایران تسلیت می‌گویم.

 

محمدباقر قالیباف شهید دکتر محسن فخری زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر