کد خبر: 1021373 A

فرمانده کل ارتش:

جمعی از پرستاران و بهیاران دوران دفاع مقدس ارتش با فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش ایلنا، با امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در این دیدار طی سخنانی، این نشست صمیمانه را جلسه ای نمادین برای تقدیر از زحمات ، ایثارگری ها و جانفشانی همه پرستارانی دانست که در دوران دفاع مقدس بارسنگین پرستاری از مجروحین و جانبازان را از خط مقدم تا اقصی نقاط این کشور بر دوش داشتند.

وی افزود: ما شاید نتوانیم و قطعا نمی توانیم زحمات شما را جبران کنیم و جبران آن فقط از خداوند برمی آید، اما با این جلسه می خواهیم بگوییم قدردان شما هستیم. شما مورد احترام و تکریم قلبی ما هستید و صبوری شما را فراموش نمی کنیم.

فرمانده کل ارتش همچنین گفت: شما و پیشینیان شما و همه عزیزانی که بعد از شما و تا امروز این مسئولیت سنگین را برعهده دارند مورد تکریم و احترام و قدردانی قلبی و عمیق ما هستند.

امیر سرلشکر موسوی در ادامه تصریح کرد: امروز شما می بینید به برکت خون شهدا و ایثار امثال شما، دشمن ما که یک روز ابرقدرت بود و با حرکت ناو او، همه منطقه می ترسیدند، خودش از هراس ضربه جمهوری اسلامی ایران دچار سردرگمی شده است.

گفتنی است در ادامه مراسم که با حضور امیر دریادار دوم مصطفی مداح، معاون بهداشت، درمان، امداد و آموزش پزشکی ارتش و امیر سرتیپ دوم محبی راد، رئیس کانون بازنشستگان ارتش برگزار شد، پرستاران و بهیاران پیشکسوت حاضر به بیان خاطرات خود از دوران دفاع مقدس، امدادرسانی در بیمارستان های صحرایی و یکان های بهداری ارتش، حضور در عملیات ها و نبردهای ماندگار آن سالها و بیان خاطرات جانبازی و دوران اسارات خود در زندان های رژیم بعثی صدام پرداختند.

فرمانده کل ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر