کد خبر: 1019272 A

در پیامی؛

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی با قدردانی از اخلاص و قدرت تفکر فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: ان‌شاءالله رزمندگان بدون مرز سپاه قدس تحت فرماندهی شما تاریخ استکبار را به پایان نزدیک خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز یکشنبه در پیامی از فرماندهی عالی و شجاعانه سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه قدردانی و تاکید کرد: انشاالله رزمندگان بدون مرز سپاه تحت فرماندهی آن برادر نورانی، تاریخ استکبار را فاتحانه به پایان خود نزدیک خواهد کرد.

این پیام افزود: حضرت امام خمینی (ره) فرمودند که همانگونه که در تنهایی و غربت انقلاب را به پیروزی رساندیم و همانگونه که در جنگ نیز مظلومانه‌تر از انقلاب جنگیدیم، به یاری خدا باقیمانده راه پرنشیب و فراز را تنها خواهیم پیمود.

فرمانده کل سپاه پاسداران سردار اسماعیل قاآنی را فرمانده پرهیزکار و شجاع توصیف کرد و گفت: خداوند حکیم را در سالگرد انتصاب آن فرمانده بی‌بدیل و باتقوا به فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی مولی و مقتدایمان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) شاکریم که طهارت روح، قلب سلیم، اخلاص و قدرت تفکر و فرماندهی عالی و شجاعانه شما سپاه قدس را در طراز جدیدی از جهاد عظیم بر علیه نظام سلطه و اذنابشان قرار داد.

سلامی خاطرنشان کرد: در آستانه قرن پانزدهم هجری شمسی آن وجود مبارک، عزیز و مقتدر به مصداق آیه شریفه «قاتِلُوهُمْ یُعَذِّبْهُمُ اللَّهُ بِأَیْدِیکُمْ وَ یُخْزِهِمْ وَ یَنْصُرْکُمْ عَلَیْهِمْ وَ یَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُؤْمِنِینَ» مایه تشفی صدور آزادگان عالم در مصیبت شهادت قاسم جانمان (رضوان الله علیه) و سرمایه‌ای الهی و سرشار از معنویت و انقلابی‌گری، بشارت‌بخش صفحات درخشانی از پیشرفت جبهه مقاومت و تحرک جدید در بیداری اسلامی خواهد شد.

وی تصریح کرد: درود خداوند و ملائک مقربش بر فرمانده شهید سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی (رضوان الله علیه) که هجران و فراقش، دل‌های همه ما را مجروح و مغموم و خون مقدسش ضامن سقوط استکبار جهانی و رهایی مظلومان و مستضعفان عالم خواهد شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: انشاءالله رزمندگان بدون مرز نیروی قدس سپاه تحت فرماندهی مقتدر و زلال آن برادر نورانی، تاریخ استکبار را فاتحانه به پایان خود نزدیک خواهد کرد.

سلامی در این پیام توفیق و عزت بیش از پیش وی را از درگاه خداوند تبارک و تعالی مسئلت کرد.

 

نیروی قدس سپاه سرلشکر پاسدار حسین سلامی سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر