کد خبر: 1018699 A

جلسه شورای مرکزی حزب جمهوریت ایران اسلامی، عصر روز گذشته (جمعه) به صورت مجازی با حضور دبیرکل این تشکیلات سیاسی برگزار گردید.

به گزارش ایلنا، جلسه شورای مرکزی حزب جمهوریت ایران اسلامی روز جمعه ۱۲دیماه ۹۹ با حضور رسول منتجب نیا، دبیرکل حزب و برخی از اعضای این شورا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه منتجب نیا با تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی، بر استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی جهت برگزاری جلسات و عدم تعویق جلسات شورای مرکزی به بهانه کرونا تأکید کرد که با استقبال اعضای حاضر روبرو شد.

همچنین هماهنگی انتخاباتی با شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب و عضویت در خانه احزاب مورد اقبال دبیرکل و اعضای حاضر قرار گرفت و بنا شد که مسئولین استانها هرچه سریعتر رابط کمیته انتخابات در استان خود را به دفتر مرکزی حزب معرفی کنند.

در ادامه جلسه، گزارش عملکرد تعدادی از کمیته‌ها توسط مسئولان مربوطه ارائه شد و پیرامون اصلاح مواردی جزئی از اساسنامه که توسط کمیسیون ماده ۱۰ احزاب درخواست شده بود، بحث و بررسی صورت گرفت.

همچنین درباره ایجاد واحدهای لازم بحث و تبادل نظر شد. در پایان این جلسه نیز برنامه‌ریزی‌ برگزاری مجمع عمومی سالیانه حزب انجام پذیرفت.

رسول منتجب نیا جلسه شورای مرکزی حزب جمهوریت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر