کد خبر: 1017475 A

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع:

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: به‌ منظور تداوم روشنگری برای خشکاندن ریشه‌ فتنه نباید به‌ روز نهم دی‌ماه صرفاً به عنوان یک برنامه خاص اکتفا کرد بلکه مردم برای مقابله با همه فتنه ها و فتنه گران و مقابله با دشمنان نیازمند به آگاهی و بصیرت افزایی متناسب و به روز می باشند.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام آقاجانپور در جشنواره مالک اشتر سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در جمع روسای ادارات سازمان عقیدتی سیاسی با اشاره به سالروز تاریخی ۹ دی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی به ویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش اظهار کرد: مردم عزیز ایران اسلامی در چنین روزی با تاسی از فرهنگ عاشورایی با حضور گسترده  در راهپیمایی از اسلام و قرآن و ولایت مطلقه فقیه دفاع نموده و وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارزش های آن به جهانیان نشان دادند.

آقاجانپور با بیان اینکه فتنه گران به زعم خود پنداشتند با جوسازی، بی خردی، غوغا سالاری و اتهام تقلب نسبت به انتخابات و جسارت به مقام شامخ ولایت به اهداف پلید خود خواهند رسید، گفت:  حضور مردم ولایتمدار به مانند دریای خروشانی بود که بند و بساط فتنه جویان و فتنه گران را در هم پیچید و زباله های کفر و نفاق را در زباله دان تاریخ ریخت.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع ادامه داد: حماسه نهم دی خط بطلانی شد بر پندارهای غلط و خیال های باطل کسانی که تصور می کردند با حمله به عمود خیمه اسلام می توانند به اهداف شوم خود برسند اما حضور کم نظیر مردم در دفاع از انقلاب به رهبری امام المسلمین امام خامنه ای عزیز تمام فتنه های آنان را نقشه بر آب کرد و امت حزب الله یک بار دیگر اعلام کرد که همچنان سرباز ولایت بوده و در این راه کوچک ترین تردیدی به خود راه نخواهد داد.

وی تصریح کرد: در چنین روزی مردم غیور ایران اسلامی ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی؛ محکومیت توطئه های فتنه گران و استکبار جهانی، انزجار خود را از دشمنان نظام و ایران اسلامی اعلام کردند.

آقاجانپور  با بیان اینکه  نهمین روز از دی‌ماه ۸۸ با عنوان روز «بصیرت و میثاق با ولایت» در تقویم رسمی ما ثبت و ماندگار شد افزود: این روز  برگ زرین درخشانی را در کارنامه ایران و ایرانی رقم زد.

وی ادامه داد: حماسه ۹دی یک روز تاریخی و با عظمت برای کشور است و به فرموده رهبر معظم انقلاب این روز را باید گرامیداشت و پیام آن را به نسل های آینده انتقال داد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با بیان اینکه  تجمع و راهپیمایی روز ۹ دی یک حرکت بدون فراخوان بود، به نقل از فرمایش گهر بار مقام معظم رهبری گفت: در آن برهه آمریکا، انگلیس ، قدرتهای غربی ، منافقین و  سلطنت‌طلبها  از فتنه گران حمایت کردند؛ نتیجه چه شد؟ نتیجه این شد که در مقابل همه‌ی این اتحاد و اتفاق نامیمون، مردم عزیز ما، ملت بزرگ ما در روز نهم دی و در روز بیست و دوم بهمن، آنچنان عظمتی از خودشان نشان دادند که دنیا را خیره کرد.

آقاجانپور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان  سرمایه گذاری عظیم نظام سلطه در فضای مجازی و ایجاد فضای دروغین تبلیغاتی علیه نظام اسلامی گفت: جوانان و افسران جنگ نرم باید با بصیرت برای مقابله با توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی تلاش کنند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: به‌ منظور تداوم روشنگری برای خشکاندن ریشه‌ فتنه نباید به‌ روز نهم دی‌ماه صرفاً به عنوان یک برنامه خاص اکتفا کرد بلکه مردم برای مقابله با همه فتنه ها و فتنه گران و مقابله با دشمنان نیازمند به آگاهی و بصیرت افزایی متناسب و به روز می باشند.

حجت الاسلام آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر