کد خبر: 1017295 A

بیانیه جمعی از جوانان انقلابی؛

جمعی از جوانان انقلابی با صدور بیانیه‌ای سالگرد حماسه تاریخی مردم همیشه در ایران اسلامی در روز ۹ دی سال ۸۸ را گرامی داشتند.

به گزارش ایلنا، جمعی از جوانان انقلابی با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت سالگرد حماسه تاریخی مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در نهم دی سال ۸۸، تاکید کردند: نسل نو ایران اسلامی در گام دوم انقلاب با انگیزه بالا و امیدوار به سوی افق روشن حرکت خواهد کرد و لطمه فتنه گران به نظام را فراموش نمی‌کند.

متن این پیام به شرح زیر است:

هیچ گاه باطل با چهره باطل خویش عرضه نمی شود ، بلکه لباس حق را بر آن می پوشانند و سپس به مردم عرضه می کنند .  امام  علی  ( علیه السلام )

مردم ما در مقابله ی با فتنه، خودشان به پا خاستند. نهم دی در سرتا سر کشور مشت محکمی به دهان فتنه گران زد . این کار را خود مردم کردند . این حرکت یک حرکت خود جوش بود ؛ این خیلی معنا دارد ؛ این نشانه ی این است که این مردم بیدارند ، هوشیارند . رهبر معظم انقلاب ( مدظله العالی )

از انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران که به تعبیر بنیانگذار حکیم انقلاب اسلامی خمینی کبیر (ره) انفجار نور بود، قریب به ۴۲ سال می گذرد.

در نزدیک به نیم قرن گذشته دشمنان انسانیت که همه عالم را با زَر و زور به تفسیر خود در آورده‌اند،  همه توان خود را به کار بسته اند تا ایران اسلامی که ملجاء و سایه امیدواری همه ستم دیدگان عالم است را به هر شکل که می‌توانند مورد هجمه قرار دهند و هدف نهایی آنها به بردگی کشیدن ملت آزاده ایران است تا به همه عالم بفهمانند هیچ کس را یارای مقاومت و ایستادگی در مقابل زورگویی‌های بی منطق شان نیست.

ولی هیهات که به فرموده علم دار انقلاب، شتر در خواب بیند پنبه دانه و همانطور که سرباز ولایت فرمود؛ ما ملت امام حسینیم(ع) ما ملت شهادتیم و ملتی که الگویش هیهات منه ذله باشد فریب هیچ فتنه ای را نمی خورد.

نهم دی ماه سال ۱۳۸۸، از مهم ترین روزهای تاریخ ساز انقلاب اسلامی ایران بود که با بصیرت و حرکت انقلابی ملت آزاده ایران عظیم ترین توطئه شیاطین علیه انقلاب اسلامی که سال‌ها برای آن برنامه ریزی و  سرمایه گذاری کرده بودند، دچار شکست مفتضحانه ای شد.

یوم الله ۹ دی ماه ۱۳۸۸ برگ زرین دیگری از حماسه آفرینی ملت بصیر و انقلابی ایران بود که تمام قد در میدان دفاع از ولایت و انقلاب اسلامی حضور پیدا کرد و همه امیدهای شیاطین را بر باد داد.

نسل نو ایران اسلامی نیز هرگز فداکاری‌ها و ایستادگی‌های ملت خود را فراموش نخواهند و با انگیزه ای بالا و بسیار امیدوار به سوی افق روشن آینده حرکت می‌نماید تا ان شاءالله تمدن سازی ایران اسلامی را در دهه دوم انقلاب اسلامی محقق یابد.

امضا کنندگان این بیانیه به شرح زیر هستند:

مهدی صیاد شیرازی

مهدی اقراریان

حامد علامتی

علی حقیقت

محمد نبی آقاتقی

حامدتوحیدی

سید امید میرغضنفری

سید ابوالفضل سید محمدی

حجت الاسلام میثم آسوپا

علیرضا داودی

امیر خوشخو

مازیار عظیم زاده ایرانی

سید محمد جواد صدری مهر

محمدعلی ناصری

علیرضا رحمانی

علی بیانی

علی محمدشاملو

محمدرضا کاشفی

سجاد اکبری

امین اسدی

مهدی رمضانی

نوید خاصه باف

حسین محمدیان نمینی

حامد زمانی

جوانان انقلابی جوانان نسل نو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر