کد خبر: 1015719 A

روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز خبر دیدار دبیرعالی این تشکل با یکی از نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری از سوی یکی از رسانه‌ها را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا، به دنبال انتشار خبری مبنی بر دیدار دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با یکی از نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری در یکی از رسانه‌ها، بدین وسیله ضمن تکذیب این خبر تاکید می‌شود چنین دیداری انجام نشده و از اساس کذب است.

روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز افزود: تاکنون جامعه روحانیت مبارز و یا اعضای شورای مرکزی جامعه روحانیت با هیچکدام از نامزدهای ریاست جمهوری بحث یا مذاکره و دیداری نداشته‌اند و در هیچ کدام از جلسات شورای وحدت و یا در جلسات جامعه روحانیت در مورد نامزدی افراد یا داوطلب مطرح، بحث یا مذاکره‌ای صورت نگرفته است.

جامعه روحانیت مبارز همچنین تصریح کرد:‌ از همه اصحاب رسانه و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی انتظار می‌رود در شرایط کنونی با رعایت اخلاق حرفه‌ای و رسانه‌ای، صرفاً انتشار دهنده اخبار واقعی بوده و صحت و سقم اخبار را از سایت خبری و یا از روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز دریافت کنند و بر شنیده‌ها و گفته‌های منابع غیرموثق، استناد نکنند چرا که شایعات و اخبار غیر واقعی، موجب اخلال در روند وحدت نیروهای ارزشی و انقلابی شده و مصداق انتشار خبر کذب است و اعتبار رسانه‌ای منتشر کننده را قویا زیر سوال می‌برد.

 

انتخابات ریاست جمهوری جامعه روحانیت مبارز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر