کد خبر: 1015080 A

امیر سیاری:

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ایران اسلامی به برکت خون شهدا در حال پیشرفت و فتح قله‌های بزرگ است.

به گزارش ایلنا، امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنگره بین المللی شهدای مدافع حرم استان خوزستان، گفت: برگزاری اینگونه مراسم باعث زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا می‌شود و موجب خواهد شد تا جوانان ما بدانند این بالندگی‌ها و دستاوردهایی که به دست آمده به برکت خون شهدا و حرکت در مسیر شهدا است.

وی افزود: اعتقاد ما بر این است که در هر زمانی مسیر مشخص شود و جوانان ما با آن آشنا شوند قطعا با تکیه به داشته‌های قبلی و اراده‌ای که وجود دارد تحت تاثیر جنگ نرم دشمن قرار نمی‌گیرند و برای موفقیت کشور بیش از پیش و مطابق نیاز روز گام برخواهند داشت.

معاون هماهنگ کننده ارتش خاطرنشان کرد: دشمنان ما با ایجاد دسیسه و فتنه‌های مختلف می‌خواهند جلوی پیشرفت انقلاب اسلامی را بگیرند که به برکت خون شهدا تمامی این توطئه‌ها و فتنه‌ها با شکست مواجه شده است.

وی ضمن تجلیل از یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی افزود: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی توسط دشمنان با هدف ضربه زدن به انقلاب اسلامی بود ولی به برکت خون شهدا ایران اسلامی در حال پیشرفت و فتح قله‌های بزرگ است.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: حفظ تمامیت ارضی، جایگاه بالای علمی، حفظ عزت و اقتدار و درخشش ایران اسلامی به عنوان یک نگین در جهان مدیون خون شهداست.

امیر دریادار سیاری در پایان از شهدای مدافع حرم تجلیل کرد و گفت: طبق فرمایش‌های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) این شهدای والامقام با بصیرت بالا و به مانند شهدای گرانقدر دفاع مقدس، برای دفاع از اسلام، حرم اهل‌بیت (ع) و ایران اسلامی جان خود را فدا کردند.

قاسم سلیمانی امیر حبیب‌الله سیاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر