کد خبر: 1008495 A

پنجاه‌وهشتمین نشست ائتلاف احزاب زنان اصلاح‌طلب با هدف بررسی مسائل روز برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در نشست مجازی ائتلاف زنان اصلاح‌طلب (صدف) پس از طرح اخبار و مسائل روز، به مناسبت‌های ملی و بین المللی، از جمله روز دانشجو، روز جهانی افراد دارای معلولیت و روز جهانی داوطلب اشاره و اظهار امیدواری شد با اغتنام این فرصت‌ها اقدامات عملی برای گرامیداشت این ایام و بهره‌مندی از این ظرفیت‌های توسعه‌ای کشور در دستورکار قوای سه‌گانه قرار گیرد و بویژه بر نگاه نقادانه و مشارکت و حضور دانشجویان ارج نهاده شود.

در ادامه این نشست با اشاره به صدور حکم دو سال و نیم حبس تعزیری برای شهیندخت مولاوردی در دادگاه بدوی نسبت به ادامه این روند و نیز اجرای احکام زندان فعالان حوزه زنان و نهادهای مدنی ابراز نگرانی شد و بر توجه به دفاعیات وی با رویکرد حقوقی و قانونی در مراحل بعدی رسیدگی قضایی تاکید شد.

همچنین در این جلسه با محکوم کردن ترور شهید فخری‌زاده و نفی تروریسم دولتی، بر اینکه امروز با برکنار نهادن چنددستگی‌ها و منافع فردی و جناحی باید حول محور امنیت و منافع ملی اجماع کرد، تاکید شد.

در پایان با اظهار تاسف از تکرار حوادث سیل و آب‌گرفتگی در استان‌های جنوبی با استقبال از ورود سازمان بازرسی کشور برای پیگیری مقصران، ریشه‌یابی و بررسی دقیق علل اصلی این وضعیت برای پیشگیری از تکرار آن ضروری دانسته شد.

ائتلاف زنان اصلاح‌طلب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر