کد خبر: 1007946 A

به منظور بازدید از مناطق سیل‌زده استان و پیگیری طرح‌های عمرانی؛

فرمانده سپاه به منظور بازدید از مناطق سیل‌زده استان خوزستان و پیگیری طرح‌های عمرانی صبح امروز (چهارشنبه) به این استان سفر کرد.

به گزارش ایلنا، در پی بارندگی های شدید در چند روز اخیر که منجر به وقوع سیل و آب گرفتگی منازل و معابر در برخی استانها به ویژه استان خوزستان شد؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منظور بازدید از مناطق سیل زده استان و رسیدگی به طرح های عمرانی صبح امروز(چهارشنبه) در راس هیئتی از معاونین ستاد فرماندهی کل سپاه به استان خوزستان سفر کرد.

فرمانده کل سپاه در سفر به این استان پس از بازدید از مناطق سیل زده،  با حضور در جمع مردم آسیب دیده از سیل در بندر امام خمینی (ره) مشکلات این شهر را اساسی توصیف و اظهار کرد: از مسئولین استان تقاضا داریم با جدیت به مشکلات مردم عزیز این شهر رسیدگی کنند.

سرلشکر سلامی با اشاره به برنامه‌های سپاه به منظور کمک به هموطنان سیل زده گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای رفع اساسی این مشکل آمادگی کامل دارد ؛ به همین منظور برنامه ریزی کرده ایم با انجام لوله کشی در چند نقطه شهر شرایطی را فراهم کنیم که اگر مجدداً بارشی رخ داد، این مشکلات تکرار نشود.

وی افزود :همچنین به منظور کمک به مردم محرومی که از سیل اخیر دچار آسیب شده‌اند برنامه هایی نظیر تجهیز و تعمیر منازل و تهیه اقلام و مایحتاج ضروری آنها را در دستور کار قرار داده ایم.

فرمانده کل سپاه در پایان تصریح کرد: شرمنده مردم عزیزمان هستیم، اما همه وجودمان را به کار می‌گیریم و تا جایی که در توان داریم در رفع مشکلات آنان تلاش می‌کنیم.

 

سیل خوزستان سرلشکر حسین سلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر