کد خبر: 1004699 A

دهنوی قرائت کرد؛

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه تقدیر جمعی از نمایندگان در رابطه با عملکرد مثبت دستگاه قضا در برخورد با پرونده های تخلف خصوصی سازی را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در جلسه صحن علنی امروز (چهارشنبه ۱۲ آذر) مجلس شورای اسلامی، سیدمحسن دهنوی عضو هیات رییسه مجلس بیانیه حمایت ۱۱۵ نفر از نمایندگان از عملکرد دستگاه قضا در برخورد با پرونده های تخلف حوزه خصوصی سازی را قرائت کرد.

متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله رئیسی رئیس محترم قوه قضائیه

با اهدای سلام و تحیت

احتراما ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی بدین وسیله مراتب قدردانی خود را از اهتمام مجددانه قوه قضائیه در برقراری عدالت، صیانت از حقوق عامه و حفاظت از بیت المال در برابر تعرض غارت گران در جریان واگذاری های خلاف قانون سازمان خصوصی سازی به ویژه اقدام به عمل آمده در ابطال واگذاری شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری مغان اعلام می داریم.

هرچند حامیان تضییع حقوق و اموال مردم با حمایت مستقیم و اعمال فشارهای سیاسی به طور غیرمستقیم و حتی درخواست چشم پوشی از نقض بیّن قانون توسط آن قوه معزز، به هر روشی سعی در تطهیر مجرمان و محافظت از متعرضان به حقوق ملت شریف را دارند تا اموال به یغما رفته به هر طریقی تحت استیلای آن ها حفظ شود. رجا واثق دارد که مجموعه محترم قوه قضائیه با حضور حضرتعالی ضمن برخورد با مجرمان ذی مدخل کلیه اموال غارت شده از جمله شرکت کشت و صنعت هفت تپه، مهندسی بین المللی ایران، ایران ایر تور، شرکت پالایش نفت کرمانشاه و سایر موارد را به بیت المال بازخواهد گرداند.

عضو هیات رییسه مجلس سیدمحسن دهنوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر